Validen üs bölgesine ziyaret

Erzincan Valisi Mehmet Makas, üs bölgelerinde nöbet tutan askerleri ziyaret etti.

Vali Makas, Erzincan’ın Kemah ilçesi Alp Karakolu üs …

Hediye sipariş alışveriş ankara
03.12.2020
A+
A-


Erzincan Valisi Mehmet Makas, üs bölgelerinde nöbet tutan askerleri ziyaret etti.

Vali Makas, Erzincan’ın Kemah ilçesi Alp Karakolu üs bölgesinde hava sıcaklığının eksi 5 dereceye kadar düştüğü 1688 rakımlı dağlarda nöbet tutan askerleri ziyaret etti.

Vali Makas, Vilayet Jandarma Kumandanı Kıdemli Albay Halil Altıntaş ve Vilayet Emniyet Müdürü Bülent Şensoy ile birlikte Alp Karakolu üs bölgesinde nöbet tutan askerleri ziyaret ederek, bir mühlet sohbet etti. Vali Mehmet Makas, vatan savunmasını canı kıymetine yerine getiren Mehmetçikleri tebrik etti.

Askerler ile sohbet eden Vali Makas, bu sırada devlet büyüklerini cep telefonundan imajlı olarak arayarak bulunduğu noktada nöbet tutan askerlerle görüştürdü.

Devlet büyükleri güvenlik güçlerine, “Milletimiz sizinle gurur duyuyor. Ülkemizin bütünlüğü, milletimizin selameti için gece gündüz demeden her türlü tehlikeye karşı dimdik ayaktasınız. Allah’ım sizlere güç kuvvet versin. Bütün kahraman Mehmetçiklerimize kolaylıklar diliyoruz” bildirisini verdi.

Mevzileri gezdikten sonra bölge hakkında vazifelilerden bilgi alan Vali Makas, askerler ile birlikte menemen yemeği yiyerek kara demlik çayı içti.

Gerek ülke dışında gerekse ülke hudutlarında Türk Silahlı Kuvvetlerinin başarılı operasyonları, bölgedeki güvenlik güçlerinin azim ve kararlığı sonucu terörle uğraşta başarılı sonuçlar elde edildiğine değinen Vali Mehmet Makas, tüm güvenlik güçlerine muvaffakiyet ve kolaylıklar diledi.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.