Vali Ayyıldız, “Muhtarların talep, istek ve şikâyetlerini çözüme kavuşturmak devletimizin önceliğidir.”

Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız, demokrasinin temel taşı olan muhtarlıkların sıkıntılarının kendi meseleleri olduğunu belirterek, “Onların lisana …

Hediye sipariş alışveriş ankara
20.10.2021
A+
A-

Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız, demokrasinin temel taşı olan muhtarlıkların sıkıntılarının kendi meseleleri olduğunu belirterek, “Onların lisana getirdiği talep, istek ve şikâyetlerini tahlile kavuşturmak devletimizin önceliğidir.” diye belirtti.
Vali Erol Ayyıldız, ‘19 Ekim Muhtarlar Günü’ münasebetiyle Vali Yardımcısı İsmail Soykan, Yönetim ve Kontrol Müdürü Birgül Yılmaz, Türkiye Muhtarlar Derneği Eskişehir Şube Lideri Refik Özaydın, Eskişehir Muhtarlar Birliği Derneği Lideri Hasan Güler, Odunpazarı Muhtarlar Derneği Lideri Muharrem Önlü ve beraberlerindeki heyeti makamında kabul etti.

Vatandaşlarımızın gereksinimlerinin ve beklentilerinin karşılanması, problemlerinin tahlile kavuşturulmasında muhtarların değerli bir yere sahip olduğuna dikkat çeken Vali Ayyıldız, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, “Devlet ile millet bütünleşmesinde hayati rol oynayan muhtarlarımız; vatandaşlarımızın dilek, istek ve şikâyetlerinin ilgili kamu kurum ve kuruluşlara en süratli ve faal biçimde iletilmesi için yaşadıkları mahallenin adeta gözü kulağı olmuşlardır.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti lisana getiren Vali Ayyıldız, “Demokrasinin temel taşı olan muhtarlıklarımızın sorunu bizim sıkıntımızdır.
Onların lisana getirdiği talep, istek ve şikâyetleri tahlile kavuşturmak devletimizin önceliğidir.” diye konuştu.

Kabulden ötürü teşekkürlerini ileten dernek liderleri ise, yaptıkları çalışmalar hakkında Vali Ayyıldız’a bilgi verdi.

Hediye sipariş alışveriş ankara


Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.