DOLAR

33,0413$% 0.65

EURO

36,0249% 0.4

STERLİN

42,9931£% 1.08

GRAM ALTIN

2.559,20%0,41

ÇEYREK ALTIN

4.146,00%0,67

BİTCOİN

1946367฿%1.50346

a
KARAMAN HABER
KARAMAN HABER

Ultraslan, F.Bahçe nin Anıtkabir Ziyaretine Tepki …

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe’de bugün yapılan Anıtkabir ziyaretine Galatasaray’ın etkili taraftar grubu ultrAslan’dan cevap geldi.

Binlerce sarı lacivertli taraftarın katılımıyla gerçekleştirilen Anıtkabir yürüyüşü sonrasında Galatasaray’ın taraftar grubu ultrAslan, Fenerbahçe Kulübü’nü hedef alan sert bir açıklama yayınladı.

İşte ultrAslan’ın yayınladığı o bildiri;

” Atatürk’Ü KALKAN ETME ÇABASI…”

“Bugün Türkiye Cumhuriyeti’nin gelmiş geçmiş en kapsamlı şike davasında hüküm giyen SUÇLULAR ve suçlarını örtmek için paravan olarak örgütledikleri kalabalık; son çare olarak Anıtkabir’e çıkmış ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü de kendilerine kalkan etme çabasına girişmişlerdir.

“YILDIRIM, BAŞKANLIĞI SÜRESİNDE KAÇ KEZ GİTTİ?”

Başkanlığı boyunca yolu Anıtkabir’den pek geçmeyen A.Y. kendi oluşturduğu bataklığı ve sabit olan suçunu unutarak “Türkiye İçin Adalet, Fenerbahçe İçin Adalet” diye Ata’nın huzuruna çıkmıştır.

Peki acaba Atatürk devrimleri, ilke ve inkılapları, dünya görüşü ve adalet anlayışı gibi hususlarla bu suç aklama çabaları ne kadar örtüşüyor?

” Atatürk, ‘OLMAZ OLSUN SİZİN GİBİSİ’ DERDİ”

“BEN SPORCUNUN ZEKİ, ÇEVİK VE AYNI ZAMANDA AHLAKLI OLANINI SEVERİM.” diyen Atatürk, kendisini Atatürkçü olarak “pazarlayan” zatların takımı olan Fenerbahçe’ye bazı oyuncuların transferlerinin kendilerine karşı kötü oynaması karşılığında gerçekleştiğini bilse “OLMAZ OLSUN SİZİN GİBİ ATATÜRKÇÜ” demez miydi?

” Atatürk, YILDIRIM’I HUZURUNDAN KOVARDI”

“HUKUKTA İDARE-İ MASLAHAT VE HURAFELERE DAYANMAK MİLLETLERİ UYANDIRMAKTAN MEN EDEN EN AĞIR BİR KÂBUSTUR. TÜRK MİLLETİ ÜZERİNDE KÂBUS BULUNDURMAZ.” Diyen Atatürk; eğer hayatta olsa şike meselesini gerektiği gibi çözmek yerine hukukun üstünlüğünü değil üstünlerin hukukunu isteyen hükümlü A.Y.’yi huzurundan kovmaz mıydı? Bu yalancıların hurafeleri altında hipnotize olan ve haftalık yürüyüşler düzenleyen güruha uyanmalarını öğütlemez miydi?

“HANGİ ATATÜRKÇÜLÜK ANLAYIŞINA SAHİPSİNİZ?”

Avrupa Futbolu’nun düzenleyicisi UEFA’dan şike yaptığı şüphesiyle men edilen, şike yapmadığına ilişkin yalan beyan vermesiyle 2 yıl ceza alan ve bu beyanı vefat eden bir kulüp üyesinin üzerine yıkan hükümlü A.Y. ve yandaşları “MİLLİ KÜLTÜRÜMÜZÜ, MUASIR MEDENİYET SEVİYESİNİN ÜZERİNE ÇIKARACAĞIZ” hedefini koyan Atatürk’ün hedeflerine ihanet ederken hangi ATATÜRKÇÜLÜK anlayışına sahiptirler?

Sahte çürük raporu alan, bu rapor ortaya çıkınca geçmişe dönük bedelli yasasından yararlanan hükümlü A.Y.; hangi yüzle ordusundan kaçtığı GAZİ MUSTAFA KEMAL’in huzuruna çıkmıştır?

“ATATÜRK YAŞASAYDI, SİZLERE KARŞI DURMAZ MIYDI?”

“ANCAK HATALARINI KABUL EDENLER, AFFEDİLMEYE LÂYIK OLURLAR. ÇÜNKÜ, BUNLAR, HATALARINI ANLAMIŞ, PİŞMAN OLMUŞ, BİR DAHA AYNI HATAYI İŞLEMEMEYE KARAR VERMİŞ KİMSELERDİR. FAKAT SUÇLARINI SAPTIRMAYA VE SAVUNMAYA KALKIŞANLAR, AYNI YOLDA DEVAM EDECEKLER DEMEKTİR Kİ, BUNLARI HOŞ GÖRÜP AFFETMEK KESİNLİKLE UYGUN DEĞİLDİR.” sözleriyle bugün aynı suçlarına devam etme cüreti gösteren yüzsüzleri onlarca yıl önce tanımlayan Atatürk, bugün yaşasaydı şikecilerin sözde adalet özde suça tolere arayışlarına karşı durmaz mıydı?

” Atatürk’Ü İŞLEDİKLERİ SUÇLARA PERDE YAPMAYA ÇALIŞAN…”

“BENİ GÖRMEK DEMEK BEHEMAHAL YÜZÜMÜ GÖRMEK DEMEK DEĞİLDİR. BENİM FİKİRLERİMİ, BENİM DUYGULARIMI ANLIYORSANIZ VE HİSSEDİYORSANIZ BU KAFİDİR” diyen Ulu Önder Atatürk’ün fikir ve söylemlerini sadece dilde söyleyip kalplerinde Atatürk’ü işledikleri suçlara perde yapmaya çalışan bu güruh bilmelidir ki;

TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN KURUCUSUNU SADECE KENDİ LİDERLERİ GİBİ LANSE ETMEYE ÇALIŞANLAR TÜM ÜLKENİN Atatürk SEVGİSİ VE ANLAYIŞI KARŞISINDA BAŞARILI OLAMAYACAK VE Atatürk DEVRİMLERİNE KARŞI EYLEMLERİ ELBET ORTAYA DÖKÜLECEKTİR. ÇÜNKÜ BU ÜLKE ATATÜRKÇÜLÜK MASKESİ ALTINDA HER TÜRLÜ HİLE VE HURDAYI YAPANLARIN CİRİT ATABİLECEĞİ BİR YER OLMAYACAK; TAM AKSİNE Atatürk İLKE VE İNKILAPLARI DOĞRULTUSUNDA O’NUN GÖSTERDİĞİ HEDEFE DURMADAN YÜRÜYEN DÜRÜST VE AHLAKLI NESİLLERİN OMUZLARINDA YOLUNA DEVAM EDECEKTİR !

ultrAslan”

Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir. 
0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Saray enkazı: 0-1

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0