Uğur’da 54. yıl gururu

Muvaffakiyet geleneğinden ödün vermeden, kaliteli eğitimi Türkiye’nin 52 vilayetindeki 112 okulunda ve 127 kurs merkezinde 85 bin öğrencisiyle …

Hediye sipariş alışveriş ankara
26.11.2021
A+
A-

Muvaffakiyet geleneğinden ödün vermeden, kaliteli eğitimi Türkiye’nin 52 vilayetindeki 112 okulunda ve 127 kurs merkezinde 85 bin öğrencisiyle sürdüren Uğur Okulları 54. yılını kutlamanın gururunu yaşıyor.
İstanbul’da 26 Kasım 1968’de birinci dersini vererek eğitim serüvenine başlayan Uğur, bugün Türkiye’nin 52 vilayetindeki 112 okulunda ve 127 kurs merkezinde eğitim veriyor.

54 yıldır eğitim dalının önde gelen aktörlerinden olan Uğur Okulları, çocuklarının âlâ eğitim almasını isteyen velilerin, başarılı olmak isteyen öğrencilerin, mesleklerini profesyonelce icra etmek isteyen öğretmenlerin ve öbür eğitim paydaşlarının ‘güvenilir limanı’ oldu.

DNA’mızda muvaffakiyet var
Yarım asrı aşkın tecrübe, vizyon ve geçmişi olan Uğur markasının, BAU Küresel Lideri Sayın Enver Yücel’in muvaffakiyet kıssası olduğunu söyleyen Uğur Okulları Genel Müdürü Nil Çiçek “Laleli’de 3 odalı bir dershane olarak eğitim hayatına başlayan Uğur markası bugün; 4 kıtada, 9 ülkede, 6 üniversitesi, 6 lisan okulu ve tüm kademelerde eğitim veren okulları bulunan BAU Küresel eğitim ağına dönüşmüştür.


Avrupa’nın en büyük eğitim kurumu olan BAU Küresel çatısı altında buluşan öğrencilerimizin, dünyanın dört bir yanında bulunan okullarda eğitim ayrıcalıkları bulunuyor.

Bu çatının altında öğrencilerimizi bir dünya vatandaşı olarak yetiştirmiş olmanın gururunu yaşıyoruz. Kurumumuzun DNA’sında çok çalışmak ve başarmak unsurları var.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Her vakit bir adım ötesini görebilen, memleketler arası eğitim sistemini tahlil ederek en güzel formülleri Türkiye’ye süratlice adapte eden Sayın Enver Yücel’in başkan bakış açısı kurumumuzun marka algısını her geçen gün biraz daha pekiştiriyor” diye konuştu.


Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.