TÜSİAV’dan HASVAK Kurucu Genel Başkanı Engin Öztürk’e şükran belgesi

HASVAK-Türkiye Devlet Hastaneleri ve Hastalara Yardım Vakfı’nı ziyaret eden Türk Endüstrici ve İş Adamları Vakfı (TÜSİAV) yetkilileri, HASVAK …

Hediye sipariş alışveriş ankara
11.06.2021
A+
A-

HASVAK-Türkiye Devlet Hastaneleri ve Hastalara Yardım Vakfı’nı ziyaret eden Türk Endüstrici ve İş Adamları Vakfı (TÜSİAV) yetkilileri, HASVAK Kurucu Genel Lideri Engin Öztürk’e “Şükran Belgesi” takdim etti.
Gerçekleştirilen ziyarette TÜSİAV Lideri Veli Sarıtoprak, Verimlilik Platformu Lideri Kutlu Tamay, Hukuk Platformu Lideri Celalettin Solmaz, Engin Öztürk ve HASVAK yetkilileriyle bir ortaya geldi.

HASVAK Kurucu Genel Lideri Öztürk, ziyaretten duyduğu memnuniyeti lisana getirerek, Vakıf olarak bilhassa çocuk ve gençlere yönelik projeler geliştirmeye devam ettiklerini söyledi.

“Çocuk ve gençler bizim için çok pahalı.
Onların hayatlarına yarar sağlayabilmeyi önemsiyoruz” diyen Öztürk, “Küçük Ellerin Size Gereksinimi Var sloganımızda söz ettiğimiz üzere Hastanelerde yatan çocuklarımızı ziyaret ederek, onların eksiklerini tamamlıyoruz. Hâlihazırda hastanede yatmakta olan çocuklarımız bilhassa çamaşır, bez, yatak koruyucusu ve çeşitli eğitim materyallerine gereksinim duyuyor. Şu an için çocuklarımızın muhtaçlıklarını karşılayabilmek bizim için öncelikli” sözlerini kullandı.
HASVAK’ın hasta ve hasta yakınlarına yardım maksadıyla yürüttüğü çalışmaların çok bedelli olduğunu söyleyen TÜSİAV Lideri, Engin Öztürk’e teşekkür ederek, “Sivil toplum işi, gönül işidir.
Bizlerin bu ülkeye borcu var. Bizler Sivil Toplum Kuruluşu Yöneticileri olarak yaşadığımız sürece, bu borcu ödemek için elimizden geleni yapmaya uğraş gösterip bu ülke için çalışmaya devam edeceğiz. Engin Öztürk İstekli çalışmaların duayenidir, bizler gönüllülüğü ondan öğrendik, O hepimizin Öğretmenidir” dedi. TÜSİAV Verimlilik Platformu Lideri Kutlu Tamay da, HASVAK tarafından yürütülen çalışmaların herkes için çok bedelli olduğunu belirterek, “Engin Hanım, Ankara’da sivil toplum denilince akla gelen birinci isimlerden.

Daha uzun yıllar Engin Hanım’ın topluma hizmetlerini göreceğiz” diye konuştu. TÜSİAV Hukuk Platformu Lideri Celalettin Solmaz ise, “Engin Liderim çok değerli.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Onu tanımaktan erdem duyduk. Deneyimi ve donanımıyla bize her vakit örnek ve dayanak oluyor, kendisine sonsuz hürmet duyuyoruz” sözlerini kullandı.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.