Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Geylan: “Meslektaşlarımızın alın teri olan birikimleri yine ve yalnız onlar için hizmete dönüşmeye devam edecek”

Türk Eğitim-Sen Genel Lideri Talip Geylan, “Meslektaşlarımızın alın teri olan birikimleri, tekrar ve yalnız onlar için hizmete dönüşmeye devam …

Hediye sipariş alışveriş ankara
20.06.2021
A+
A-

Türk Eğitim-Sen Genel Lideri Talip Geylan, “Meslektaşlarımızın alın teri olan birikimleri, tekrar ve yalnız onlar için hizmete dönüşmeye devam edecek” dedi.
İlkokul Öğretmenleri Sıhhat ve Toplumsal Yardım Sandığı’nda (İLKSAN) ilçe temsilci seçimleri gerçekleştirildi.
25 Eylül’de yapılacak vilayet temsilciliği seçimlerinin akabinde ise 9’uncu devir İLKSAN Temsilciler Şurası belirlenecek. Gerçekleştirilen ilçe seçimlerinin akabinde açıklamalarda bulunan Türk Eğitim-Sen Genel Lideri Talip Geylan, eğitim çalışanlarının emanetlerine her vakit sahip çıkacaklarını belirterek, “Bugün bir kez daha görüldü ki, eğitim çalışanları hür iradeleriyle tercih yapma imkanına sahip olduğunda aklı selim tutum tokat üzere birilerinin yüzünde patlıyor. Tercihleriyle istikametimize onay veren değerli meslektaşlarımıza teşekkür ediyorum. Oy veren ya da vermeyen tüm İLKSAN üyeleri emin olsun ki arkadaşlarımız, 1996’dan beri olduğu üzere önümüzdeki periyotta de emanetlerine sahip çıkmayı sürdürecektir. Meslektaşlarımızın alın teri olan birikimleri, yeniden ve yalnız onlar için hizmete dönüşmeye devam edecek. Bugün yapılan seçimle İLKSAN’ın kaynakları ve imkanları hesap yapanların hevesleri bir defa daha kursaklarında kaldı. İLKSAN üyeleri, kendilerini kandırmaya çalışanlara bugün bariz formda dedi ki; ‘Gizli oy açık tasnifle yapılan bu seçimde irademize ipotek koyamayacaksınız, İLKSAN’ın karar alma sürecinde size yetki vermiyoruz.’ Eğitim çalışanları, vicdanları ve hür iradeleriyle noktayı koymuştur” tabirlerini kullandı.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.