Tink, Teknoloji ve İnsan Kolejleri’nden ‘Çoklu Zeka Bursu’

Dünyanın En İnovatif 100 Okulu ortasında gösterildiği belirtilen Tink Kolejleri, ‘Çoklu Zeka Bursu’ ile tüm zeka alanlarını mükafatlandırdığını …

Hediye sipariş alışveriş ankara
05.06.2021
A+
A-

Dünyanın En İnovatif 100 Okulu ortasında gösterildiği belirtilen Tink Kolejleri, ‘Çoklu Zeka Bursu’ ile tüm zeka alanlarını mükafatlandırdığını duyurdu.

Verdiği eğitim ile Türkiye ve dünyada ismini duyuran okullar ortasında yer alan Tink, Teknoloji ve İnsan Kolejleri, Liseye Geçiş İmtihanı (LGS) öncesi duyurulan ‘Tink Çoklu Zeka Bursu’ ile tüm zeka cinslerini mükafatlandırdığını açıkladı.

Çoklu Zekâ Bursu kapsamında LGS imtihanının yanı sıra, Akıl Oyunları, Espor, Görsel Sanatlar, Tiyatro, Müzik, Spor yahut Toplumsal Sorumluluk alanlarında başarısı sertifikalandırılmış öğrencilere burs verildiği bildirildi.

Verilen bilgiye nazaran, Tink Kolejleri Çekmeköy İstanbul’daki tabiat içinde olan yeni yerleşkesinde Anaokulu’ndan 12’nci Sınıfa kadar farklı düşünüp, hayal kurabilen, toplumsal duygusal gelişimi tam, etraf şuuru yüksek, insani bedellere sahip ve teknolojinin imkanlarını kullanarak teşebbüs fikirlerini aksiyona dönüştürebilen çocuklar ve geleceğin büyüklerini yetiştiriyor.

Bunu yaparken zekânın çok taraflı ve birden çok alanda olduğunu biliyor, yalnızca matematiksel ve sözel zekaya değil, tüm zeka cinslerine değer ve bedel veriliyor. Kolej, çocuklarımızın dijital çağda muhtaçlık duyacağı akademik, toplumsal, duygusal ve sanatsal yetkinlikleri, kuvvetli bir toplumsal ağ kurarak kazanmalarını sağlıyor.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Detaylı bilgi ve yöneticiler ile görüşme için 05352014180 nolu numaradan randevu alınabildiği belirtildi.

Tüm kayıt süreçlerini online kayıt sistemimi üzerinden uzaktan yapabilen kolejin, sonlu sayıda Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Lise kontenjanı olduğu aktarıldı.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.