Tezgahtan Hayata Sof Kumaş projesi için imzalar atıldı

Ankara’nın Kızılcahamam Belediyesi ile Ankara Kalkınma Ajansı tarafından Ankara’nın tarihi sof kumaşının tekrar üretilerek iktisada …

Hediye sipariş alışveriş ankara
17.10.2021
A+
A-

Ankara’nın Kızılcahamam Belediyesi ile Ankara Kalkınma Ajansı tarafından Ankara’nın tarihi sof kumaşının tekrar üretilerek iktisada kazandırılması maksadıyla ‘Tezgahtan Hayata Sof Kumaş Projesi’ için iş birliği protokolü imzalandı.
Kızılcahamam Belediyesi himayesinde gerçekleştirilen “Tezgahtan Hayata Sof Kumaş Projesi” için düzenlenen iş birliği protokolü, Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Cahit Çelik ve Kızılcahamam Belediye Lideri Süleyman Acar tarafından imzalandı.
Kızılcahamam Halk Eğitim Merkezi, Çamlıdere, Güdül, Ayaş Halk Eğitim Merkezlerini kapsayan proje ile Ankara’nın tarihi sof kumaşının tekrar üretilerek iktisada kazandırılması amaçlanıyor.
İmza merasimi sonrası açıklamalarda bulunan Kızılcahamam Belediye Lideri Süleyman Acar, “Bu hoş projenin ilçemize kazandırılmasında başta Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank olmak üzere emeği geçen tüm kurum ve çalışanlarına teşekkür ediyor, ilçemize güzel olmasını diliyorum” dedi.


Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.