Tekirdağ’da yağmur caddeleri göle çevirdi

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ile Afet ve Acil Durum Genel Müdürlüğü (AFAD) tarafından sağanak yağmur uyarısı verilen vilayetlerden biri olan …

Hediye sipariş alışveriş ankara
12.01.2021
A+
A-


Meteoroloji Genel Müdürlüğü ile Afet ve Acil Durum Genel Müdürlüğü (AFAD) tarafından sağanak yağmur uyarısı verilen vilayetlerden biri olan Tekirdağ’da gece geç saatlerde yağış tesirini gösterdi.

Kısa süren sağanak yağmur Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde cadde ve sokakları adeta göle çevirdi. Birtakım bölgelerden mazgalların tıkandığı ilçede caddelerde biriken yağmur suları iş makinelerinin de yardımıyla tahliye edildi.

Çorlu’da Omurtak Caddesi Asri Mezarlık önü, Bülent Ecevit Bulvarı, Ali Osman Çelebi Bulvarı ile Çetin Emeç Bulvarı başta olmak üzere pek çok cadde ve sokakta su birikintileri oluştu.

Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle vazifeli araçların sokaklarda olduğu ilçede az sayıdaki araç su birikintisi ile dolu yollarda ilerlemek durumunda kaldı.

Bir yandan vazifeliler caddeleri kaplayan suları tahliye etmek için tıkanan mazgalları açmaya çalışırken başka yandan devreye iş makineleri girdi. Ekseriyetle yol imalinde ya da karla kaplı yolları açmak için kar küremede kullanılan greyderler bu defa su küreme ve suların tahliye edilmesi çalışmalarında kullanıldı.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.