Süleyman Soylu’dan ’Türk Polisi’ paylaşımı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Twitter hesabından Çorum’da yaşlı bayanı 5’inci kata taşıyan polisin fotoğrafını paylaşarak “Türk Polisi …

Hediye sipariş alışveriş ankara
23.12.2020
A+
A-


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Twitter hesabından Çorum’da yaşlı bayanı 5’inci kata taşıyan polisin fotoğrafını paylaşarak “Türk Polisi. Kulağını iftiralara kapatır, gönlünü vatandaşa açar” notunu düştü.

Çorum’da akşam saatlerinde konutunda rahatsızlık geçiren 85 yaşındaki Müzeyyen Kahramantekin, kaldırıldığı hastanedeki tedavisinin akabinde konutuna gitmek için hastane polisinden yardım istedi. Hastane polisi de karakol takımlarına durumu bildirerek yaşlı bayanın meskenine kadar bırakılmasını sağladı. Kahramantekin’e apartmana kadar eşlik eden takımlar, asansörün bozuk olduğunu fark edince bir polis memuru bayanı 5’inci kata kadar sırtında taşıdı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da kelam konusu fotoğrafları Twitter hesabından paylaştı. Bakan Soylu, yaşlı bayanı sırtında taşıyan polisin fotoğrafının altına “Türk Polisi. Kulağını iftiralara kapatır, gönlünü vatandaşa açar” notunu düştü. Polis takımlarına binlerce dayanak bildirisi geldi.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.