Şüheda torunları Anıtkabir’de Başkomutan’ın huzuruna çıkıyor

Polatlı Belediye Lideri Mürsel Yıldızkaya ve şüheda torunları Polatlılı vatandaşlar, Atatürk’e Başkomutanlık unvanı verilişinin 100. yıl …

Hediye sipariş alışveriş ankara
02.08.2021
A+
A-

Polatlı Belediye Lideri Mürsel Yıldızkaya ve şüheda torunları Polatlılı vatandaşlar, Atatürk’e Başkomutanlık unvanı verilişinin 100. yıl dönümünde Anıtkabir’i ziyaret edecek.
‘Aşkın Zaferi, Türk’ün Mührü Sakarya’ parolasıyla Sakarya Meydan Muharebesi’nin 100.
Yılında ecdadın emanetine yakışır, birbirinden görkemli kutlamalara hazırlanan Polatlı Belediyesi; Ulu Başkan Mustafa Kemal Atatürk’e Başkomutanlık unvanı verilişinin 100. yıl dönümünde Anıtkabir’i ziyaret edecek.
5 Ağustos Perşembe günü saat 14.00’da gerçekleştirilecek olan merasimde Polatlı Belediye Lideri Mürsel Yıldızkaya, şüheda torunu Polatlılılarla birlikte Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’ü Anıtkabir’de ziyaret ederek kutlamaların startını verecek.
Atatürk’e Başkomutanlık unvanı verilişinin 100. yıl dönümü münasebetiyle Anıtkabir’de gerçekleştirilecek merasime katılmak isteyen vatandaşlar için saat 12.00’da Cumhuriyet Meydanı’ndan otobüs kaldırılacak.

Lider Yıldızkaya 100. yıl çalışmalarını tüm Türkiye’ye ilan edecek
5 Ağustos sabahı Başşehir Ankara’da gerçekleştirilecek olan basın toplantısında ulusal ve lokal basın mensupları ile bir ortaya gelecek olan Lider Yıldızkaya, Polatlı Sakarya Zaferi 100.


Yıl Kutlamalarına dair gerçekleştirilen çalışmaları tüm Türkiye’ye ilan edecek.

Basın toplantısının akabinde beraberindeki heyetle Anıtkabir’de Atatürk’ün huzuruna çıkacak. Yıldızkaya, Mustafa Kemal Atatürk’e Başkomutanlık unvanı verilişinin 100. yıl dönümünü kutlayarak, şüheda torunu Polatlılılarla birlikte onur defterini imzalayacak.

Hediye sipariş alışveriş ankara

13 Eylül tarihine kadar sürecek birbirinden farklı kutlama ve etkinliklerle Polatlı Belediyesi Büyük Zafer’in 100. yıldönümünde birçok unsur imza atacak.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.