Sri Lanka Büyükelçisi Hassen’den Polatlı’ya ziyaret

Sri Lanka’nın Ankara Büyükelçisi Mohamed Rizvi Hassen, Polatlı ile Sri Lanka ortasında ticaret köprüsü kurulması gayesiyle Ankara’nın Polatlı …

Hediye sipariş alışveriş ankara
22.01.2021
A+
A-


Sri Lanka’nın Ankara Büyükelçisi Mohamed Rizvi Hassen, Polatlı ile Sri Lanka ortasında ticaret köprüsü kurulması gayesiyle Ankara’nın Polatlı ilçesini ziyaret etti.

Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti’nin Ankara Büyükelçisi Mohamed Rizvi Hassen, Müsteşar Yoshitha Jayasuriya ve Ticaret Koordinatörü Mehmet Emin Berk ile Polatlı Ticaret Odası ve Polatlı Ticaret Odası Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret etti. Büyükelçi Hassen ve beraberindekiler, Polatlı Ticaret Odası İdare Konseyi Lideri Ulvi Sakarya ve Meclis Lideri Erol Ünal tarafından karşılandı. İlçe ile Sri Lanka ortasında ticaret bağının kurulması, ticaret alanına dahil edilecek eserlerin istişaresi, gerçekleşecek ticaretin hangi yol ve metotlar ile ilerletilmesi gerektiği hususlarının ele alındığı toplantıda, Polatlı Ticaret Odası ile Sri Lanka’da bulunan ticaret odalarının kardeş oda protokolü imzalaması ve birlikte yapılacak çalışmaların ayrıntıları da masaya yatırıldı.

Polatlı Kaymakamı Murat Bulacak, toplantıda bu yıl 100’üncüsü kutlanacak Sakarya Meydan Muharebesi kutlama programına Büyükelçi Hassen’i davet etti. Polatlı Ticaret Odası’nın geçtiğimiz günlerde marka tescilini aldığı Polatlı soğanı ile yakından ilgilenen Büyükelçi Hassen, İdare Şurası Lideri Sakarya’dan bilgi aldı.

Büyükelçi Hassen’in gelecek hafta Polatlı’da üretim faaliyetini sürdüren firmaları ziyaret etmek ve firmalar hakkında bilgi almak için ilçeyi tekrar ziyaret edeceği bildirildi.

Hediye sipariş alışveriş ankara
Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.