Sivil Toplum Platformundan Ziyaret

Hediye sipariş alışveriş ankara

Nallıhan Sivil Toplum Kuruluşu Platformu Üyeleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican KILIÇ’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ilettiler.
Ziyarete Sivil Toplum Kuruluşlarını temsilen katılan 8 temsilci, öncelikle göreve yeni başlayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Alican KILIÇ’a başarı ve hayırlı olsun dileklerini ileterek, çiçek takdim ettiler. Daha sonra Nallıhan’ın eğitimi ile ilgili karşılıklı bilgi alış-verişinin yapıldığı ziyarette, İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican KILIÇ bundan sonraki süreçte Sivil Toplum Kuruluşlarının desteğini yanlarında görmeyi ümit ettiklerini, bu durumun Nallıhan’ın eğitimine çok olumlu yansıyacağını ve ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür ettiler.

Sivil Toplum Kuruluşları adına söz alan Mustafa BEKTAŞ da, İlçe Milli eğitim yöneticisinden bu şekilde bir yaklaşım sergilemelerinden dolayı memnuniyet duyduklarını, Nallıhan’ın eğitimine yapılacak her türlü katkıda ellerinden geleni yapacaklarını, bir makama yapılacak toplu ziyaretlerin mutlaka olumlu karşılık bulacağını ifade ettiler.
Ziyaret daha sonra birlikte çekilen fotoğraflarla sona erdi.

Hediye sipariş alışveriş ankara
Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER
ETİKETLER: , ,


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.