Sincan Belediyesi kursları başlatıyor

Sincan Belediyesi, pandemi nedeniyle orta verilen kursları yine başlatıyor. Müracaatlar “http://kulturbasvuru.sincan.bel.tr” internet adresinden …

Hediye sipariş alışveriş ankara
23.06.2021
A+
A-

Sincan Belediyesi, pandemi nedeniyle orta verilen kursları yine başlatıyor. Müracaatlar “http://kulturbasvuru.sincan.bel.tr” internet adresinden alınmaya başlandı.
Sincan’ı sanatın ve kültürün merkezi yapmak için çok sayıda projeyi hayata geçiren Sincan Belediyesi, şahsî gelişime yönelik etkinliklere devam ediyor.
Pandemi nedeniyle etkinlikler dijital ortama taşınarak, binlerce kişi bu etkinliklere meskeninde katılma fırsatı yakaladı. Dijital ortamda etkinliklere her gün yenileri eklenirken, pandemi nedeniyle orta verilen kurslar da kaldığı yerden devam edecek.

Vatandaşlar, İngilizce, robotik kodlama, işaret lisanı, tekvando, filografi, badminton, tiyatro üzere birçok branşta kurslara katılarak şahsî gelişimine katkı sağlayabiliyor.
Müracaatlar “http://kulturbasvuru.sincan.bel.tr” internet adresinden alınıyor.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Vatandaşlar açılmasını istedikleri kursları da bu link üzerinden talep edebiliyor. Müracaat kâfi sayısına nazaran istenilen kurslar eğitime başlayacak.

Sincan Belediye Lideri Murat Ercan, salgın nedeniyle orta verilen kursların normalleşmeyle birlikte tekrar açılacağını duyurdu.

Müracaatların başladığını söz eden Lider Ercan, Sincanlıları fiyatsız kurslardan faydalanmaya davet etti.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.