Sakarya güne yağmurla başladı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün Marmara Bölgesi için yaptığı ’Kuvvetli sağanak yağış’ ihtarının akabinde, Sakarya’da yağmur tesirli olmaya …

Hediye sipariş alışveriş ankara
15.12.2020
A+
A-


Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün Marmara Bölgesi için yaptığı ’Kuvvetli sağanak yağış’ ihtarının akabinde, Sakarya’da yağmur tesirli olmaya başladı. Yağmura hazırlıksız yakalanan birtakım vatandaşlar ise ıslanmaktan kurtulamadı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Marmara Bölgesi için yaptığı ’Kuvvetli sağanak yağış’ ikazının akabinde Sakaryalılar güne yağmurla başladı. Saat 06.00’dan itibaren tesirini göstermeye başlayan yağmura birçok vatandaş hazırlıksız yakalandı. Yağmurun tesirli olduğu yerlerden biri de en işlek yerlerden olan Atatürk Bulvarı ve Gar Meydanı’nın bulunduğu Adapazarı ilçesi oldu. İlçede yağmura hazırlıksız yakalanan birçok vatandaş korunmak için dükkan tentelerinin altından giderken kimi vatandaşlar ise şemsiyeleri ile gidecekleri yere gitmeye çalışırken yağmur ise gün uzunluğu tesirini sürdürmesi bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünce yapılan ikazda ise, “Marmara’nın güney ve doğusunda beklenen sağanak yağışların, İstanbul’un Anadolu Yakası, Sakarya, Kocaeli, Bursa, Bilecik, Yalova etrafları kuvvetli (21-50 Kg/m2) olması beklendiğinden, sel, su baskını, ulaşımda aksamalar, yağış anında kuvvetli rüzgar üzere aksiliklere karşı dikkatli ve önlemli olunmalıdır” tabirlerine yer verildi.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.