DOLAR

32,8175$% -0.01

EURO

35,2390% -0.11

STERLİN

41,6950£% -0.14

GRAM ALTIN

2.488,38%-0,04

ÇEYREK ALTIN

4.040,00%0,02

BİTCOİN

2132200฿%0.96143

a
KARAMAN HABER
KARAMAN HABER

Rüyada Abla Görmek

Rüyanızla ilgili bilgi vereceğiz. Öncelikle hayrolsun diyelim Rüyada abla kardeş görmek; yakın zamanda alınacak sevindirici ve müjdeli bir habere yorulur. Ayrıca aileniz hakkında sevindirici haberler alacağınıza işarettir. Rüyasında ablasını gören hayırlı bir yuva kurar. Rüyayı gören bekarsa evlenebileceği anlamına gelir.

Rüyada abla görmek yaptığınız işlerde yahut yapacağınız karşılayacağınız zorluklara karşı itibarlı, sağlam birisi tarafından gözetlenip, kollanacağınız olarak tabir edilir. Çünkü abla her zaman gözetip, kolayan kardeştir.

Kişinin rüyada ablasını görmesi, müjdeli haber, sevinç, ferah ve mutluluğa delâlet eder. Bazı tabirciler rüyada ablayı görmeyi, şefkat ve sevgiyle yorumlamıştır.

Rüyada kendi ablasını gören, yakın bir zamanda müjdeli bir haber alacaktır. Hasta için iyileşmeye, bekar içinde evlenmeye işarettir. Ablanızı veya ablanızın olduğunu görmeniz, bütün işlerinizde, iş yaşantınızda ve işlerinizde koruma göreceğinize, uzun ve sağlıklı bir ömür ile yorumlanır.

Başka bir tabire göre de ablasından büyük bir menfaat göreceği bir haber alacağına yorumlanır. Rüyayı görenin ablası yoksa ablası gibi gördüğü birinden aynı şekilde menfaat bulacağı anlamına gelir.

Rüyada abla görmek neye işarettir

Rüyasında abla olduğunu gören, bekarsa yakında kısmetinin açılacağına iyi bir evlilik yapacağına yorumlanır. Rüyayı gören evli bir bayansa, bir kız çocuğu doğuracağına tabir edilir. Bu rüyayı bir erkek görmüşse beklemediği bir yerden eline biraz para veya mal geçer. Ayrıca çok hayırlı, müjdeli bir haber alacağına işarettir.

Abla öpmek

Rüyada abla görmek çok iyidir. Rüyada ablasını öptüğünü gören, aile içinde sevildiği biri olarak tabir edilir. Rüyada abalının yanaklardan öpmesi, mutlu ve güzel bir geleceğe çıkar. Rüyada ablanın öpmesi ise, kendisinin ev halkına bağlılığa işaret eder. Yine rüyada ablasının elini öpen kazanç ve zenginliğe kavuşacağının işarettir. Rüyasında ablasını öpenin şansı, bahtı, kısmeti açık olur.

Rüyada ablaya sarılmak

Rüyada ablanıza sarıldığınızı görmek, bütün işlerinizde, iş hayatınızda, yaşantınızda başarıyı ifade eder. Girişimlerinizde destek göreceğinize ve bu desteğin uzun ömürlü olacağına tabir edilir.

Rüyada kız kardeş yada abla görmek, müjdeli ve sevinçli bir habere, ferah ve sürura yorumlanır. Çünkü kardeşler, ablalar, abla yada abi bir araya gelince sevinçleri artar.

Rüyada abla ile telefonda konuşmak

Rüyada ablayla telefonda konuşmak iyi ve güzel haberlere delâlettir. Alacağınız bir haberle sevineceğinizin işaretidir. Ayrıca abla ile telefonda konuşmak hayır ve saadete, akıbetin güzelliğine yorulur. Rüyada abla görmek; kadın için evlat, erkek için kısmet anlamına gelir.

Abla ile konuşmak

İşlerinizde veya yapacağınız işlerde önünüze gelecek zorluklar karşısında itibarlı bir kişi tarafından kollanıp gözetleneceğinize tabir olunur. Rüyada ablasıyla konuşan saadete, refaha, bol rızka, mala ve servete kavuşur. Ablayla konuşmak hayır ve berekete kavuşmak olarak yorumlanır.

Abla ile tartışmak

Rüyada ablayla tartışmak haberdir. Ablasıyla tartıştığını gören yakında iyi bir haber alacaktır. Bu rüya bekar biri için evlenebileceğini belirtir. Yine rüyada abla görmek müjdeli ve mutluluk verici bir haberdir.

Rüyada abla ile kavga etmek

Rüyada ablayla kavga etmek, ablayı bıçaklamak, ablayla küs olmak, ömrünüzün uzun olacağına tabir edilir. Bütün işlerinizde koruma göreceğiniz anlamına gelir. Ablayla kavga ettiğini görmek yada rüyada ablayı dövmek elem ve korktuğu şeylerden kurtuluşa, sevinç ve sürura delâlet eder.

Rüyada ablanın öldüğünü görmek

Bir kişi rüyasında ablasının öldüğünü görürse o kişi üzüntü, sıkıntı ve kederden kurtulacağına işarettir. Hasta birinin rüyada ablasının öldüğünü görmesi, hastalıktan şifa bulacağına tabir edilir. Yine rüyada ablanın ölmesi, kazanca, ticarete ve rızkın bolluğuna alamettir.

Genel anlamda rüyada abla görmek hayırlı rüyalardandır. Çok iyi bir rüyadır. İyi ve hayra yorulur.

sizlere nallihanhaber.com farkıyla sunulmuştur

Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir. 
0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Rüyada Abiye Giymek

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook sayfa NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA instagram NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook grup NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA CEP UYGULAMASI
NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook sayfa NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA instagram NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook grup NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA CEP UYGULAMASI