Rektör yardımcısı kadın muhabiri böyle fırçaladı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Manisiz Üniversite ünitesi tarafından Gülşehir ilçesindeki Karavezir İlkokuluna “Gökkuşağı” projesi …

Hediye sipariş alışveriş ankara
27.05.2021
A+
A-

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Manisiz Üniversite ünitesi tarafından Gülşehir ilçesindeki Karavezir İlkokuluna “Gökkuşağı” projesi kapsamında kütüphane kuruldu. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Hilmi Çolakoğlu ise bayan muhabiri sorduğu soru nedeniyle azarladı.
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Manisiz Üniversite ünitesi tarafından Gülşehir ilçesindeki Karavezir İlkokuluna “Gökkuşağı” projesi kapsamında kütüphane kuruldu.
Mahallî medyada misyon yapan Fulda Sarıyer, program sonrasında Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Hilmi Çolakoğlu ile bir röportaj yaptı. Rektör Prof. Dr. Semih Aktekin’in neden programa katılmadığı sorusu üzerine muhabir Fulda Sarıyer’i azarlayan Rektör Yardımcısı Çolakoğlu, tavrını röportaj bitimine kadar sürdürdü. Çolakoğlu, “Bunu sormamış olun hocam. Maksatlı bir soru. Bunlar maksatlı şeyler, bunları konuşuruz. Ben rektör yardımcısı olarak burada varım. Ben rektör vekiliyim” diye konuştu.
Yaşadığı o anların şokunu atlatamayan gazeteci Fulda Sarıyer, “Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi tarafından programa davet edildik.
Gittiğimiz davette programı çektik. Her şey pek hoştu. Programa katılan öğrenciler ve vatandaşlar NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i sordular. Bizde program sonrasında Rektör Yardımcısı Çolakoğlu’na programı sorduk ve akabinde ise rektörü sorduk.

Rektörümüz programa neden katılmadı diye sorduk. Bana çok sert bir halde reaksiyon gösterdi. Ben 3 yıldır muhabirlik yapıyorum. Bu stil bir olayla hiç karşılaşmamıştım.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Büsbütün kelamlı mobing uygulandı. Sahiden korktum. Korktuğum anlar ise zati kameraya da yansıdı” diye konuştu.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.