Pursaklar Belediyesinden yangın mağdurlarına mobil aşevi desteği

Pursaklar Belediyesi, yangından ziyan gören vatandaşlara takviye olmak maksadıyla Osmaniye’ye taşınabilir aşevi gönderdi. Türkiye’nin farklı …

Hediye sipariş alışveriş ankara
02.08.2021
A+
A-

Pursaklar Belediyesi, yangından ziyan gören vatandaşlara takviye olmak maksadıyla Osmaniye’ye taşınabilir aşevi gönderdi.
Türkiye’nin farklı vilayetlerinde çıkan orman yangınlarına ülkenin dört bir yanından gelen yardım seferberliğine Pursaklar Belediyesinin takviyesi de büyüyerek devam ediyor.
Yangın mağdurlarının yaralarını sarmaya çalışan Pursaklar Belediyesi, vatandaşların günlük temel gereksinimlerini karşılamak maksadıyla hazırladığı besin yardımlarını Osmaniye’ye ulaştırırken, taşınabilir aşevi de yangın bölgesinde çaba eden kahramanlara hizmet ediyor.

“Mobil aşevimiz Osmaniye’de yangına müdahale eden kahramanlarımızın hizmetinde”
Osmaniye’de yangından ziyan gören vatandaşların yaralarını sarmak için, taşınabilir aşevinin yemek dağıtımına başladığını belirten Pursaklar Belediye Lideri Ertuğrul Çetin, “İlk etapta temel gereksinim materyalleri olan su, yiyecek, içecek ve hijyen gereçlerini bölgeye sevk ettik.


Osmaniye halkının yaralarını sarmak ve yangına müdahale eden takımların gereksinimlerini karşılamak için taşınabilir aşevimiz de Osmaniye’de yangına müdahale eden kahramanlarımızın hizmetinde.

Allah gücünüze güç katsın. Pursaklar’dan Osmaniye’ye selamlar” dedi.

Hediye sipariş alışveriş ankara


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.