Pursaklar Belediyesi Yaşam Merkezinden konservatuara

Ankara Pursaklar Belediyesi Hayat Merkezinde eğitim alan Ferhat Kaynarçeşme, Necmettin Erbakan Üniversitesi Devlet Konservatuarı kısmını …

Hediye sipariş alışveriş ankara
17.09.2021
A+
A-

Ankara Pursaklar Belediyesi Hayat Merkezinde eğitim alan Ferhat Kaynarçeşme, Necmettin Erbakan Üniversitesi Devlet Konservatuarı kısmını kazanarak, müzik mesleğinde düzey atladı.
Geleceğin sanatkarlarını yetiştirmek maksadıyla profesyonel eğitim imkanı sunan Pursaklar Belediyesi’nin sağladığı takviye ve imkânlarla eğitim gören Ferhat Kaynarçeşme, hedeflediği üniversitenin konservatuvar kısmına yerleşerek büyük bir muvaffakiyete imza attı.
Büyük bir memnunluk yaşayan genç sanatçı, yaşadığı bu memnunluğu Belediye Lideri Ertuğrul Çetin ile paylaştı. İmtihan sonuçlarının açıklanmasından sonra Ferhat Kaynarçeşme, Lider Ertuğrul Çetin’i ziyaret ederek sağladığı imkânlardan ötürü teşekkür etti.
‘‘Bu azim ve kararlılıkla üniversite hayatında da başarılı olarak ülkemize çok büyük hizmetlerde bulunacak’’
Ferhat Kaynarçeşme’nin elde ettiği muvaffakiyetten ötürü tebrik eden Lider Çetin, ‘‘Pursaklar Hayat Merkezimizde ses eğitimi alarak, Necmettin Erbakan Üniversitesi Devlet Konservatuarını kazanan Ferhat Kaynarçeşme kardeşimi tebrik ediyorum.

İnanıyorum ki bu azim ve kararlılıkla üniversite hayatında da başarılı olarak ülkemize çok büyük hizmetlerde bulunacak’’ dedi.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.