(Özel) Sosyal medyadan eşine elbise siparişi verdi, gelen kargoyla şoke oldu

İstanbul Küçükçekmece’de toplumsal medyadan eşine elbise siparişi veren adam, gelen kargodan kız çocuk elbisesi çıkınca şoke oldu. Telefon …

Hediye sipariş alışveriş ankara
01.10.2021
A+
A-

İstanbul Küçükçekmece’de toplumsal medyadan eşine elbise siparişi veren adam, gelen kargodan kız çocuk elbisesi çıkınca şoke oldu. Telefon bildirisiyle firmaya yazı yazan adam, kimsenin karşılık vermemesiyle şikayetçi oldu.
Küçükçekmece Kanarya Mahallesi’nde esnaflık yapan bir çocuk babası Bedri Aslan, toplumsal medya sayfası üzerinden gördüğü iki elbiseyi eşine almak için sipariş verdi.
Üç gün sonra verdikleri sipariş kargo çalışanı aracıyla kapıya gelirken, Aslan kapıda ödeme usulüyle 240 TL para ödedi.
Aslan ise iki poşet içine koyulmuş kargoyu açtığında şok yaşayarak, bir tane kız çocuk elbisesi ile karşılaştı.
Neye uğradığını şaşıran adam evvel kargo elemanını aradı lakin kendisinin bilgisi olmadığını söyledi. Daha sonra elbiseyi aldığı toplumsal medya sayfasına telefonla ulaşan Bedri Aslan, iletilerin okunduğunu fakat karşılık verilmediğini söyledi. Bunun üzerine Aslan, sayfa hakkında ‘dolandırıcılıktan’ cürüm duyurusunda bulundu.
Hem kendisinin hem de eşinin üzüldüğünü ve şok yaşadıklarını anlatan Bedri Aslan, “Ben eşime internet üzerinden iki grup elbise beğendim, siparişini verdim.
Sipariş verdikten 3 gün sonra bugün kargo geldi. Açtıktan sonra çıkan bir tane çocuk elbisesi. Aradık hiçbir biçimde karşılık vermiyorlar. Hiçbir formda karşılık vermiyorlar, ne iletilere karşılık vermiyor, iletiler görülüyor ancak karşılık vermiyorlar. Ben de bunların dolandırıcı olduğunu ve insanları kandırdığını anladım. Öbür vatandaşlarını mağdur olmaması, dolandırılmaması için, kargonun bu paketi açması lazım. Açamayız diyor fakat beşerler dolandırılıyor. 240 TL falan ödedim, parası çok değerli değil fakat beşerler mağdur olmasın, niçin bu türlü yapıyorlar. Artık eşim de sevinmişti, o da üzüldü, ben de üzüldüm. Şikayette bulunacağım” diye konuştu.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.