(Özel) “Evcil hayvanlarım için çıktım” dedi, cezadan kurtulamadı

Sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında yapılan kontrollerde Beşiktaş’ta ticari taksi ile seyahat yapan ve evcil hayvanları için sokağa çıktığını …

Hediye sipariş alışveriş ankara
13.12.2020
A+
A-


Sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında yapılan kontrollerde Beşiktaş’ta ticari taksi ile seyahat yapan ve evcil hayvanları için sokağa çıktığını söyleyen vatandaşa müsaade evrakı olmadığı için cezai süreç uygulandı.

Sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında Beşiktaş Barbaros Bulvarı’nda uygulama yapan polis grupları, araçlardaki vatandaşların dokümanlarını denetim etti. Dokümanları tam olan vatandaşlar yollarına devam ederken, dokümanı olmayanlara ise cezai süreç uygulandı. Kontroller sırasında bir ticari taksi durdurulup, yolcuya müsaade dokümanı soruldu. Evcil hayvanları için dışarı çıktığını söyleyen vatandaş. müsaade dokümanının olmadığını belirtti. Gruplar, kimlik denetiminin akabinde yolcuya cezai süreç uyguladı.

“Ben artık yanlış bir şey yaptım”

Ceza yiyen vatandaş, “Evcil hayvan besleyenler, ben artık yanlış bir şey yaptım. Kaymakamlığı aradığınız vakit size yardımcı oluyorlarmış. Evrak niteliğinde bir şey veriyorlarmış. Ben aramadım. Bunun için müsaade alınabiliyormuş” dedi.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.