(ÖZEL) Berberlerde bayram yoğunluğu başladı

İstanbul’da yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde müşteri yoğunluğu yaşayan berber ve kuaförler, geç saatlere kadar mesai yaparken, birtakım …

Hediye sipariş alışveriş ankara
19.07.2021
A+
A-

İstanbul’da yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde müşteri yoğunluğu yaşayan berber ve kuaförler, geç saatlere kadar mesai yaparken, birtakım berberler randevusuz müşteri kabul etmiyor.
İstanbul Küçükçekmece’de, Kurban Bayramı’na sayılı günler kala berber ve kuaförlerde yoğunluk yaşanıyor.
Korona virüs nedeniyle bir müddet kapalı kalan berber eski günlerine dönmeye başladı. Bayram öncesi yoğunluk yaşayan berberler, virüs nedeniyle randevu sistemiyle çalışıyor. Kimi berberler randevusuz müşteri almazken, tıraş olacak vatandaşlar üç gün, hatta bir hafta öncesinden randevu alıyor. Berber, geçmiş bayramlara nazaran yoğunluğun az olduğunu söyledi.
Bayram nedeniyle yoğunluğun olduğunu anlatan berber Abdüsselam Akpınar, “Bayrama birkaç gün kala çok önemli bir yoğunluk var.

Biz randevu ile çalışıyoruz, kapıdan rastgele gelenleri almıyoruz. Bütün çalışanlarımız iki doz aşımızı olduk. Olağanlaşmanın akabinde bir yoğunluk var lakin eski bayramlara nazaran çok önemli bir yoğunluk yok.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Evvelden daha çok yoğunluk vardı. Beşerler toplumsal aralığa dikkat ettiğinden ötürü, bir hafta öncesinden tıraş olmayı tercih ediyorlar. Evvelden son güne bırakma heyecanı vardı insanlarda.

Yoğunluk var biz de elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Genelde bir hafta evvel, üç gün evvel randevu alıyorlar, birçok vakit da randevu kalmıyor.

Geri çevirmek zorunda kalıyoruz” diye konuştu.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.