(Özel) Başkan Yılmaz, vatandaşların arasında karışıp korona denetimi yaptı

Balıkesir Büyükşehir Belediye Lideri Yücel Yılmaz, sabah erken saatte geldiği Toplu Taşıma Merkezi’nde otobüs seferlerini denetledi. Otobüse …

Hediye sipariş alışveriş ankara
04.12.2020
A+
A-


Balıkesir Büyükşehir Belediye Lideri Yücel Yılmaz, sabah erken saatte geldiği Toplu Taşıma Merkezi’nde otobüs seferlerini denetledi. Otobüse binerek seyahat yapan Lider Yılmaz, pandemi kurallarına uyan çalışanlarına teşekkür etti. Denetleme sırasında kısa müddette tanınan Lider Yücel Yılmaz’a vatandaşların ilgisi ağır oldu.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Lideri Yücel Yılmaz, sabah erken saatte geldiği Toplu Taşıma Merkezi’nde pandemi denetlemesi yaptı. Tek başına vatandaşın ortasına karışan Lider Yılmaz, ulaşımın merkezinde dezenfektan noktalarını denetim etti, otobüs seferlerini denetledi. Maskesini takarak kendi tedbirini alan Lider Yılmaz, bir otobüse binip yarım saatlik de seyahat yaptı. Plevne Mahallesi’ne otobüsle giden Lider Yılmaz, otobüslerin fazla yolcu alıp almadığını, maskesiz ulaşım kullanan olup olmadığını da denetledi. Seyahat sonunda İHA muhabirine değerlendirmede bulunan Yücel Yılmaz, “Bugün erken saatte toplu taşıma merkezine gelerek belediyemizin çalışmalarını yerinde görmek istedim. Bir de seyahat yaptım. Toplu taşıma merkezinde direklere asılı dezenfektanlar yerinde duruyor mu? Vatandaşlar kullanıyor mu? Akşam paklığı yapılmış mı? Pek de nizami gördüm. Otobüs sürücülerimiz otobüs kalkış saatlerine de uydu. Kimseye söylemeden plansız olarak yaptığımız bu denetleme aslında bir iç denetleme oldu. Sabah birinci seferini yapan otobüse bindim. Bu yüzden bir hassasiyetsizlik olur mu diye düşündüm. Yaklaşık yarım saatlik seyahat esnasında sürücümüz otobüsün kapasitesinden daha az yolcuyu kabul etti. Bir kaç kişi binmek istediğini söylediğinde sonraki araca binmeleri gerektiğini söyledi. Vatandaşlarımızın hepsi maskeliydi. Kurallara herkesin uyduğunu görünce Balıkesir insanı ile bir kere daha gurur duydum. Kentte kurallara uyma kültürü gelişmiş. Herkes birbirinin sağılığına saygılı Olağanda bir kaç hadise çıkar biz de not alırız, ikazlarımızı arttırırız diye düşündüm. Seyahatim boyunca kimseyi uyarma gereksinimi duymadım. Çok inançlı bir seyahat yaşadım. Çalışan arkadaşlara, işletmeyi yönetenlere ve bilhassa vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Balıkesir’e yakışanı yapıyorlar” dedi.

Toplu Taşıma Merkezi’nin akabinde BASKİ’nin devam eden hafriyat alanına giden Lider Yılmaz, burada da personellerin pandemi kurallarına uygun çalışıp çalışmadığını denetim etti. Sade bir vatandaş olarak halkın ortasına karışan Lider Yılmaz, maskeli olmasına karşın bir mühlet sonra vatandaşlar tarafından tanındı. Büyük ilgi gören Lider Yılmaz’a esnaflar hal hatır sorarken, gençler de kendileri için yapılan çalışmalar ile ilgili sorular sordu.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.