(Özel) 20 köpek saldırdı…1 yaşındaki bebeğe büyük şok…

Bursa’da caddede kucağında 1 yaşındaki çocuğuyla yürüyen bayana 20 köpek saldırdı, çocuğuyla vefattan dönen bayan o anları gözyaşlarıyla anlattı …

Hediye sipariş alışveriş ankara
03.12.2020
A+
A-


Bursa’da caddede kucağında 1 yaşındaki çocuğuyla yürüyen bayana 20 köpek saldırdı, çocuğuyla vefattan dönen bayan o anları gözyaşlarıyla anlattı.

Olay Çalı Mahallesi Papatya Caddesinde meydana geldi. Konutundan 200 metre aşağıdaki annesine çocuğuyla gitmek için çıkan Bilge Bircan Bingöl, kucağında çocuğu Cihan Bingöl ile yürüdüğü esnada sokakta başı boş gezen 20 tane köpeğin saldırısına uğradı. Köpeklerle uzun mühlet çaba eden genç bayan bu esnada kucağındaki 1 yaşındaki çocuğunu kucağından beton tabana düşürdü. Baş üstü beton yere düşen minik çocuk vefattan döndü. Çocuğun yüzü düşmenin tesiriyle morluklar içinde kaldı. Bayan etraftaki vatandaşların müdahale etmesiyle 20 köpeğin saldırısından kurtulmayı başardı. Büyük şok yaşayan ve çok korkan genç bayan o anları gözyaşları içinde anlattı.

Meskenden annesine gitmek için çıktığını söz eden Bilge Bircan Bingöl, “Mahallemizde çok fazla başı boş köpek var, tekraren müracaat etmemize karşın rastgele bir önlem alınmadı. Ben kucağımda çocuğumla yürürken caddenin ortasında birden 20 tköpeğin saldırısına uğradım. 20 tane köpekle başı çıkmak mümkün değil. Ben ederken çocuğumu elimden kaldırıma düşürdüm. Çocuğumun yüzü çarpmanın tesiriyle morardı. Bize daha evvel de köpek saldırdı. Bu ikinci hücum. Biz çocuğumla birlikte vefattan döndük, bir an önce bu başı boş köpeklere deva bulunsun” dedi.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.