Oyuncak oyuncakçıdan alınır, marketten değil

Hamamyolu’ndaki mağazada oyuncak satan Murat Kızılaslan, oyuncakların marketten değil işin ehli oyuncakçıların tercih edilmesi gerektiğini …

Hediye sipariş alışveriş ankara
20.09.2021
A+
A-

Hamamyolu’ndaki mağazada oyuncak satan Murat Kızılaslan, oyuncakların marketten değil işin ehli oyuncakçıların tercih edilmesi gerektiğini söyledi.
Murat Kızılaslan, pandemide oyuncak satışlarının azaldığını lisana getirdi.
Yaz tatilinde de bekledikleri satışı gerçekleştiremediklerini söz eden Kızılaslan, okulların açılması ile birlikte işlerin daha da yavaşladığını anlattı.
Hamamyolu’ndaki oyuncakçıda uzun yıllardır esnaflık yapan Kızılaslan, “Büyük mağazalar toptan alıyor, oyuncak mağazası olmayan büyük marketler de oyuncak satıyor, onların işi bu değil, biz onlarla rekabet edemeyiz” diye konuştu.

Küçük esnafın geçim kahrı içinde olduğunu belirten Kızılaslan, “Oyuncak, oyuncakçıdan alınır marketten değil.
Biz yıllardır bu işi yapıyoruz, hangi yaş kümesi hangi oyuncakla oynar, erkek çocuk ne ister, kız çocuk neyi sever biliyoruz. Yeni oyuncakları takip ederek, onları dükkanımızda satıyoruz. Daha az kâr hissesi koyduğumuz için fiyatlarımız da büyük marketlerdekinden daha uygun oluyor. Bu nedenle insanları AVM’lerdeki büyük marketlerden değil, bizlerden alışveriş yapmaya davet ediyoruz.” sözlerini kullandı.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.