Osmaniye Milletvekili Durmuşoğlu yangın bölgesinde gözyaşlarına hakim olamadı

AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Osmaniye’de iki başka bölgede çıkan yangın yerlerini ziyaret etti. Durmuşoğlu yangın …

Hediye sipariş alışveriş ankara
31.07.2021
A+
A-

AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Osmaniye’de iki başka bölgede çıkan yangın yerlerini ziyaret etti. Durmuşoğlu yangın bölgelerini ziyareti esnasında gözyaşlarına hakim olamadı.
AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu Osmaniye’de iki başka çıkan yangın bölgelerindeki çalışmaları yakından takip etmek üzere bölgeye gitti.
Durmuşoğlu, bölge halkı ile sohbet etti. Yangını söndürme çalışmalarını takip eden Durmuşoğlu’na, bölgede bulunan bir vatandaş, “Yangın gerimizdeki binalara kadar indi. Ne düşünüyorsunuz” diye sordu. Durmuşoğlu, “içimiz yanıyor” diyerek gözyaşlarına hakim olamadı.
Osmaniye ili Kazmaca köyü mevkii ve Karacalar mevkiinde iki farklı orman yangını meydana geldi.

Yangınlara; 1 uçak, 3 helikopter, 41 arazöz, 18 su tankeri, 20 iş makinesi, 1 JCB, 2 TOMA, 9 tır, 24 arazi aracı ve toplam 312 işçi ile müdahale edildi.
Osmaniye AFAD Vilayet Müdürlüğü’nden 1 araç ve 4 işçi bölgede görevlendirildi.

Hediye sipariş alışveriş ankara

AFAD eşgüdümünde Kilis, Gaziantep, Kahramanmaraş, Adıyaman ve Hatay valiliklerinden bölgeye 7 su tankeri, 7 arazöz, 1 ekskavatör ve 3 itfaiye aracı sevk edildi. Karacalar mevkiindeki yangın denetim altına alındı.

Soğutma çalışmalarının ise sürdüğü öğrenildi. Kazmaca köyünde yangına müdahale çalışmaları ise devam ediyor.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.