OKÜ’de mezuniyet coşkusu

Korona virüs nedeniyle Osmaniye Korkut Cet Üniversitesi’nde düzenlenemeyen ‘2020-2021 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni’ yeni eğitim öğretim yılının …

Hediye sipariş alışveriş ankara
19.09.2021
A+
A-

Korona virüs nedeniyle Osmaniye Korkut Cet Üniversitesi’nde düzenlenemeyen ‘2020-2021 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni’ yeni eğitim öğretim yılının açılmasıyla birlikte coşkulu bir formda gerçekleşti. Merasimde bir ortaya gelen yüzlerce mezun öğrenci gökyüzüne fırlattıkları keplerle renkli manzaralar oluştururken merasim sonunda verilen konserle birlikte öğrenciler ve aileleri doyasıya eğlendi.
Tüm dünyayı kısa vakit içerisinde tesiri altına alan Covid-19 salgını nedeniyle geçen yıl yapılamayan ’2020-2021 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni’ 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılının açılmasının akabinde yapıldı.

Osmaniye Korkut Cet Üniversitesi stadyumunda düzenlenen 2020-2021 Akademik Yılı Mezuniyet Merasimi mezun olan öğrencilerin kortej yürüyüşüyle başladı.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hürmet duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla merasim protokol konuşmalarıyla devam etti.

Dereceye giren öğrencilere protokol mensupları tarafından mükafatların verilmesinin akabinde öğrenciler için hazırlanan mezuniyet kütüklerine birincilerin isimleri çakıldı.

Lisansüstü Fen Bilimleri Enstitüsü ve Toplumsal Bilimler Enstitüsü, Fen Edebiyat Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, Kadirli Toplumsal ve Beşeri Bilimler Fakültesi, Kadirli Uygulamalı bilimler Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Mimarlık, Tasarım ve Hoş Sanatlar Fakültesi, Bahçe Meslek Yüksekokulu, Düziçi Meslek Yüksekokulu, Kadirli Meslek Yüksekokulu ve Osmaniye Meslek Yüksekokulu’ndan mezun olan yüzlerce öğrenci bir ortaya gelerek keplerini gökyüzüyle buluşturdu.

Kep atma merasimin akabinde öğrenciler verilen konserle birlikte aileleriyle doyasıya eğlendiler.


Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.