Odunpazarı’ndan koca çınarlara vefa ziyareti

Odunpazarı Belediyesi Bayan ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, korona virüs salgını nedeniyle süreksiz bir müddetliğine çalışmaları durdurulan Koca …

Hediye sipariş alışveriş ankara
24.01.2021
A+
A-


Odunpazarı Belediyesi Bayan ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, korona virüs salgını nedeniyle süreksiz bir müddetliğine çalışmaları durdurulan Koca Çınar Hayat Merkezi müdavimlerini konutlarında ziyaret etti.

Koca çınarlarla sohbet ederek sıhhat durumları ile ilgili bilgi alan Bayan ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü yetkilileri, onlara Odunpazarı Belediyesi’nin 2021 yılı takvimini armağan etti.

Odunpazarı Belediyesi, bir vefa örneğine daha imza attı. Korona virüs salgını nedeniyle 2020 yılı Mart ayından beri çalışmaları durdurulan Koca Çınar Hayat Merkezi’nin müdavimlerini unutmayan Odunpazarı Belediyesi Bayan ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, kapıdan da olsa koca çınarları ziyaret ederek yalnız olmadıklarını hatırlattı. Odunpazarı Belediye Lideri Kazım Kurt’un selamlarını ileten yetkililer, onlara Odunpazarı Belediyesi’nin 2021 yılı takvimlerinden ikram etti.

Ziyaret sırasında koca çınarlarla sohbet eden yetkililer, sıhhat durumları ile ilgili bilgi aldı. Koca çınarlara pandemi periyodunda neler yaptıklarını da soran yetkililer, sıkıntılarını ve taleplerini ise not alarak, ilgili ünitelere yönlendirdi.

Bayan ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü yetkililerine ziyaretleri için teşekkür eden koca çınarlar, Koca Çınar Hayat Merkezi ve arkadaşlarını çok özlediklerini belirtti. Kendilerini unutmayan Lider Kurt’a teşekkür eden koca çınarlar, korona virüs salgınının bir an evvel bitmesini ve Koca Çınar Hayat Merkezi’ne kavuşmak istediklerini söyledi.

Hediye sipariş alışveriş ankara
Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.