Nöbetteki polislere sıcak ikram

Altındağ Belediyesi, soğuk başşehir günlerinde kentin çeşitli noktalarında nöbet tutan polislere çorba ikramında bulunmaya başladı. Polisler …

Hediye sipariş alışveriş ankara
26.12.2020
A+
A-


Altındağ Belediyesi, soğuk başşehir günlerinde kentin çeşitli noktalarında nöbet tutan polislere çorba ikramında bulunmaya başladı. Polisler için her akşam ve her sabah nöbet noktalarına çorba götürülüyor.

Altındağ’da sıcacık ikram Altındağ Belediyesi, vatandaşların huzuru ve itimadı için çeşitli noktalarda nöbeti tutan polis gruplarına sıcak çorba ikram ediyor. Uygulama noktaları ve ilçe merkezinde kontrol yapan polisleri tek tek gezen Altındağ Belediyesi grupları, ikramda bulunuyor. Altındağ Belediyesinin kendilerini düşünmesinden ve yaptığı sıcak jestten ötürü çok memnun olduklarını tabir eden polis takımları, Altındağ Belediyesi ve Lider Asım Balcı’ya teşekkürlerini iletti.

Her akşam ve her sabah

Korona virüsü yenmek ve halk sıhhatini korumak için polis gruplarının canla başla çaba ettiğini söyleyen Lider Asım Balcı, “İlgili kurum ve kuruluşlar tarafından alınan önlem kararlarının hayata geçirilip geçirilmediği konusunda, kontroller çok değerli Polis gruplarımız de pandemi sürecinin en başından beri 24 saat vazife başında Halk sıhhatini korumak için bu soğuk havada, gecenin ayazında nöbet tutuyorlar. Biz de biraz olsun onlara yardımcı olabilmek için çorba ikramı yaptık. İçleri ısınsın istedik. Kısıtlama mühletince nöbette olan tüm gruplarımıza çorba ulaştırmaya da devam edeceğiz” dedi. Lider Balcı ayrıyeten, “Emniyet güçlerimiz hakikaten güç koşullarda vazife yapıyorlar. Hepsinden Allah razı olsun, Allah güç kuvvet versin inşallah” tabirlerini kullandı.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.