Negmar Yalova’da ortaokul binası yapacak

Negmar Denizcilik tarafından Yalova’da yapılacak ortaokul binası için protokol imzalandı. Yalova ile Kocaeli ortasında feribot hizmeti veren …

Hediye sipariş alışveriş ankara
12.06.2021
A+
A-

Negmar Denizcilik tarafından Yalova’da yapılacak ortaokul binası için protokol imzalandı.
Yalova ile Kocaeli ortasında feribot hizmeti veren Negmar tarafından Altınova ilçesine bağlı Tavşanlı beldesinde 16 derslikli ortaokul yapılması için protokol imzalandı.
Bir feribotta gerçekleşen merasimde Yalova Valisi Muammer Erol, Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü Abdülaziz Yeniyol, Tavşanlı Belediye Lideri Mücahit Kaçar ve Negmar İdare Şurası Lideri Mehmet Koç protokole imza attı.
Vali Erol, hayırseverlerin eğitime katkısının değerine vurgu yaptı.
Erol, Negmar’ın yapacağı ortaokul ile beldedeki bir gereksinimin karşılandığını söyledi.

AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ise kentin geleceğine, eğitimine katkıda bulunan şirket idaresini tebrik etti.

Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü Abdülaziz Yeniyol da, derslik başına düşen öğrenci sayısının Türkiye ortalamasının çok altında olduğunu tabir etti.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Yeniyol, yapılacak okul için Negmar ailesine teşekkür etti.
Tavşanlı Belediye Lideri Mücahit Kaçar, beldede ortaokula muhtaçlık duyduklarını ve bu hususta taşın altına elini koyan Negmar ve emeği geçenlere teşekkürlerini sundu.

Negmar İdare Heyeti Lideri Mehmet Koç, Yalova merkezde yapılacak mescide de dayanak olmak istediklerini söylerek, “Türkiye’nin hizmetine bir ortaokul yapmak bizim için memnunluk verici.
İnşallah birebir takımla bu okul açılışını yapmayı, öğrencilerin orada eğitim aldığını görmek nasip olur” diye konuştu.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.