Nallıhanlılar farkını ortaya koydu

Nallıhanlılar farkını ortaya koydu
Hediye sipariş alışveriş ankara
21.01.2021
A+
A-

Nallıhan’da yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleriyle öne çıkan Nallıhan Off-Road ve Doğa Grubu üyeleri anlamlı bir çalışmaya daha imza attı.

Ankara Nallıhan ilçesinde faaliyet gösteren Nallıhan Off-Road ve Doğa Grubu Üyeleri kış şartları nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan yaban hayvanları için doğaya yiyecek bıraktı.

İlçenin çeşitli noktalarına kendi araçlarıyla giden ekip üyeleri, etkili olan kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle yem ve yiyecek bulmakta güçlük çeken yaban hayvanlarının beslenmesini takviye etmek amacıyla çalışma yaptı. Belirli noktalara besi yemi bırakan ekipler, soğuk hava nedeniyle yiyecek bulmakta zorluk çeken yaban hayvanlarını unutmadıklarını belirtti.

Nallihanhaber.com sitesi olarak bu duyarlı çalışmaları için ekip üyelerine teşekkür ederiz. Lütfen sizlerde yorumlarınızla bu güzel insanlara desteğinizi belirtin.

Hediye sipariş alışveriş ankara

İŞTE O ANLARDAN FOTOĞRAFLAR

Nallıhanlılar farkını ortaya koydu Nallıhanlılar farkını ortaya koydu Nallıhanlılar farkını ortaya koydu Nallıhanlılar farkını ortaya koydu Nallıhanlılar farkını ortaya koydu Nallıhanlılar farkını ortaya koydu Nallıhanlılar farkını ortaya koydu Nallıhanlılar farkını ortaya koydu Nallıhanlılar farkını ortaya koydu

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.