DOLAR

32,5038$% 0.08

EURO

34,7826% -0.12

STERLİN

40,2943£% -1.04

GRAM ALTIN

2.496,26%0,50

ÇEYREK ALTIN

4.252,00%0,18

BİTCOİN

2115443฿%1.65694

a
KARAMAN HABER
KARAMAN HABER

Nallıhanlılar değerlerine sahip çıkıyor mu?

Nallıhanlılar değerlerine sahip çıkıyor mu?

Ankara’nın en uzak ilçelerinden biri olmasına rağmen Ankara’nın bel kemiği ilçelerinden biri olmuştur Nallıhan. Doğası, kültürü, turizmi şüphesiz çok değerli ancak yetiştirdiği insanlarda Ankara’da ve Türkiye’de söz sahibi olagelmektedir. Ve biz bu insanlara ne kadar sahip çıkıyoruz? Bu kişileri daha çok hizmet yapmak konusunda motive mi ediyoruz yoksa incitip küstürüyoruz mu? Bu sorunun cevabını gelin haberimizde birlikte arayalım.

10 yıldır yayın hayatına devam eden Nallihanhaber.com sitesi olarak Ankara, Bolu, Eskişehir üçgeninde yaşananları siz değerli takipçilerimize aktarma gayretindeyiz. Tasarımı yeniledik, haber ajanslarına abone olduk bütün bunları yaparken size en iyi hizmeti vermeye çalıştık. Bu süreçte Ankara Milletvekili Nallıhanlı Nevzat Ceylan ile ilgili haberlere sosyal medyada yapılan yorumlar bizleri üzdü. bu konuya ayrıca geleceğiz.

Ancak öncesinde sizi 1990’lı yıllara götürelim rahmetli Bilal Güngör siyasette fırtına gibi esmeye Milletvekilliği ve Bakanlık görevlerini almaya başladı. Nallıhan’a bir çok hizmetin gelmesine, birçok Nallıhanlının ekmek sahibi olmasını sağladı. 20 Aralık 2007 tarihinde Nallıhan Sobran köyündeki cenazesine dönemin DYP Ankara İl Başkanı Nevzat Ceylan’da katılmış hemşehrisini son yolculuğuna uğurlamıştı. İnsan düşünmeden edemiyor o dönemde sosyal medya olsaydı Rahmetli Bilal Güngör’e de o kadar hizmete rağmen incitici yorumlar yapılır mıydı?

Uzayan kol bizden olsun diyebildiğimiz an kazanan bölgemiz olacaktır. Aşağıda sizlere Ankara Milletvekillerinin tamamının bilgilerini TBMM’den alarak aktardık. Kimin nereli olduğu önemli değil ancak vurgulamak istediğimiz Ankara’nın onca taşra ilçesi varken Nevzat Ceylan Nallıhan, Emrullah İşler ve Yaşar Yıldırım Kızılcahamam doğumlu olarak görünüyor Meclis sitesinde. Ankara’nın o kadar taşra ilçesi varken Nallıhan için bunun nasıl bir ayrıcalık olduğunu eminiz farkındayızdır.

Nevzat Ceylan’ın eşi Güler hanım’da Nallıhanlı, ilçede öğretmen olarak görev yapmış, öğrenciler yetiştirmiş. Bu insanlar gelmişler belli yaşa ama hizmet edebilmek için uğraşıyorlar. Köşelerine çekilip hayatın tadını çıkarabilirlerdi ama çileyi seçmişler. Yaptığımız haberlerin altına öyle yorumlar yazılmış ki  insan düşünüyor Nevzat Ceylan’ın evinin altında iş makinaları var sanki hemen göndersin şu yolu yaptırsın. Siyasi olarak herkesin bir düşüncesi olabilir ancak söz konusu kendi memleketinin insanı olduğunda biraz frene basmak gerekmez mi?

Muhakkak ki Nallıhan’ın , Ankara’nın bir çok sorunu var ve çözüm için uğraşacak kişilerin başında Ankara Milletvekilleri geliyor. Ama şunu da unutmamak lazım ki kimsenin elinde sihirli bir değnek yok. Bölgeye daha iyi hizmet alabilmek adına bu talepleri daha güzel bir lisan ile iletmek daha faydalı olacaktır.

Nallihanhaber.com olarak geride bıraktığımız 10 yılda kimsenin ne hısmı ne hasmı olmak istedik. Dikkat ederseniz köşe yazıları hariç hiç bir zaman isim geçmez sitede. Nallihanhaber.com kurumsal kimliğini kullanmayı, devletimize vergimizi ödemeyi ve bunu sessiz sedasız yapmayı şiar edindik.  Rahmetli Bilal Güngör ile ilgili her yıl anma haberlerini yapıyoruz nallihanhaber.com’da.  Her zaman minnetle ve duayla anıyoruz. Hizmetlerini yad ediyoruz.  Biz bu toprakların yetiştirdiği Nevzat Ceylan’a da diğer değerlerimize de yaşarken bu değeri vermemiz gerektiğini düşünüyoruz.

Son olarak güzel vatanımıza her kim nokta kadar katkı sağlıyorsa Allah razı olsun. Biz her zaman çalışanın, üretenin yanında olmaya devam edeceğiz…

ANKARA MİLLETVEKİLLERİ NERELİ

Ahmet Haluk KOÇ İstanbul doğumlu

Ali Haydar HAKVERDİ Çorum doğumlu

Ali İhsan ARSLAN Ankara doğumlu

Arife POLAT DÜZGÜN Ankara doğumlu

Asuman ERDOĞAN Ankara doğumlu

Ayhan ALTINTAŞ Yozgat doğumlu

Barış AYDIN Ankara doğumlu

Bülent KUŞOĞLU Erzurum doğumlu

Durmuş YILMAZ Uşak doğumlu

Emrullah İŞLER Kızılcahamam doğumlu

Erkan HABERAL Rize doğumlu

Fatih ŞAHİN Çanakkale doğumlu

Filiz KERESTECİOĞLU DEMİR Gölcük doğumlu

Gamze TAŞCIER Ankara doğumlu

Hacı TURAN Kırşehir doğumlu

İbrahim Halil ORAL Ahlat doğumlu

Koray AYDIN Trabzon doğumlu

Levent GÖK Balıkesir doğumlu

Lütfiye Selva ÇAM Ankara doğumlu

Mehmet Naci BOSTANCI Amasya doğumlu

Mevlüt KARAKAYA Ankara doğumlu

Murat EMİR Malatya doğumlu

Mustafa DESTİCİ Eskişehir Doğumlu

Nevin TAŞLIÇAY Kırşehir doğumlu

Nevzat CEYLAN Nallıhan doğumlu

Nihat YEŞİL Tunceli doğumlu

Orhan YEGİN Ankara doğumlu

Sadir DURMAZ Kırşehir doğumlu

Servet ÜNSAL Sivas doğumlu

Şenol SUNAT Bursa doğumlu

Tekin BİNGÖL Bitlis doğumlu

Yalçın AKDOĞAN İstanbul doğumlu

Yaşar YILDIRIM Kızılcahamam doğumlu

Yıldırım KAYA Kırşehir doğumlu

Yıldırım Tuğrul TÜRKEŞ İstanbul doğumlu

Zeynep YILDIZ Ankara doğumlu

Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir. 
0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Nalıhanlılar kartı ne zaman alacak?

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook sayfa NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA instagram NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook grup NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA CEP UYGULAMASI
NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook sayfa NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA instagram NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook grup NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA CEP UYGULAMASI