Nallıhan’ın yeni Başkan Yardımcısı hedeflerini anlattı

Nallıhan'ın yeni Belediye Başkanı Yardımcısı Cengizhan Akdemir
Hediye sipariş alışveriş ankara
21.02.2021
A+
A-

Nallıhan’ın yeni Belediye Başkanı Yardımcısı Cengizhan Akdemir ile Nallihanhaber.com olarak Nallıhan’a dair hayallerini ve hedeflerini görüştük.

Öncelikle kendisine yeni görevinin hayırlı olmasını diler, yapacağı çalışmalarda üstün başarılar dileriz.

Cengizhan Akdemir yaptığı açıklamada: Öncelikle beni bu göreve layık gören İsmail Öntaş Başkanımıza teşekkür ederim. 11 yıldır milli emlak şefliğinde çalışmış bir memur olarak bütün mahallelerimizi işim gereği gezmiş insanları ile tanışmış sorunlarını bir nebze olarak elimizden geldiği kadar çözmeye çalıştık

İnsanlarımız kendilerine devlet elini uzattığımızda nasıl tepki verdiklerini, nasıl bilinçlendiğini 11 yılda çalıştığım milli emlak şefliğinde gördüm.

Hediye sipariş alışveriş ankara

İnsanlarla iç içe olup işiniz gereği olsun ya da olmasın dinlemek çözüm yollarımı vatandaşlarımıza iletmek

Mahallelerimizde 11 yıldır bulunan sorunlar İsmail Öntaş başkanımızın sayesinde hızla çözüldüğünü gördük halende çözmeye hep beraber devam edeceğiz inşallah

Öncelikle insanlarımızın öncelikli sorunlarını çözüme odaklanmış durumdayız.

Nallıhan Belediyesi olarak Başkanımızın önderliğinde 2000 km2 alan içerisinde tüm vatandaşlarımıza ulaşmak ve sorunlarına çözmek çözüm odaklı insanı merkeze koyarak daha verimli işler yapmak gayemiz.

Nallıhan’ımızı insanların uğrak merkezi yapmak gençlerimize yeni iş imkanları yaratmak sosyal ve kültürel turizm (inanç turizm) Çayırhan gölümüz, Taptuk Emre, bacım sultan, doğa turizmi, ipek iğne oyalarımızı tanıtmayı hedefliyoruz.

Bunların yanında tarım ve hayvancılığı destekleyerek bütünüyle Nallıhan’ımızı layık olduğu yerlere getirmek.

Konum olarakta merkez bir üst yapmak gayemiz

Başkanımızın da hizmetleri bu yönde inşallah toplumun her kesimiyle Nallıhan’ımızı istenilen seviyeye çıkarmak” ifadesini kullandı.

Nallıhan’ın yeni Belediye Başkanı Yardımcısı Cengizhan Akdemir’e yeni görevinin hayırlı olmasını diler, yapacağı çalışmalarda üstün başarılar dileriz.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.