Nallıhan’ın o sorunu giderildi Başkan teşekkür etti

Nallıhan'ın o sorunu giderildi Başkan teşekkür etti
Hediye sipariş alışveriş ankara
24.01.2021
A+
A-

AK Parti Nallıhan İlçe Başkanı Ertunç Güngör Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na teşekkür etti.

Ankara Nallıhan ilçesinde bazı mahallelerde gsm şebekelerinin çekmeme problemini ilçe ziyaretinde Bakan’a anlatan Ertunç Güngör, aktardığı bu sorunların çözülmesi üzerine Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na teşekkür etti.

Güngör yaptığı açıklamada “Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu 23/11/2020’de Nallıhan ilçemize yaptığı ziyarette İlçe Başkanlığımızda kendisine aktardığımız iletişim sıkıntısı çeken mahallelerimiz için gerekli kurum yetkililerine GSM şebekelerinin kurulması talimatını verdi ve buna istinaden Sobran mahallesinden başlamak üzere Eymir, Atça, Karacasu, Hıdırlar, Çalıcaalan, Kuzcular ve Aşağı Kavacık mahallelerimizde alt yapı çalışmaları başlamış ve Sobran mahallesinde tamamlanarak cep telefonları çalışmaya başlamıştır. Diğer saymış olduğum mahallelerimizde de en geç iki ay içinde çalışmalar tamamlanacak ve 2021 yılının sonuna kadar tüm mahallelerimizde GSM şebekeleri tamamlanıp hizmete girecektir. Güzel ilçemiz Nallıhan için bizlerden hiç bir zaman desteklerini esirgemeyen Sayın Bakanım Adil Karaismailoğlu’na, AK PARTİ Ankara İl Başkanım Sayın Hakan Han Özcan’a ve kıymetli milletvekilim Nevzat Ceylan’a teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Nallihanhaber.com olarak vatandaşlarımızın bu sıkıntılarını gideren, giderilmesine vesile olan kişi ve kuruluşlara teşekkür ederiz.

Hediye sipariş alışveriş ankara
Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.