Nallıhan’da eğlence

Hediye sipariş alışveriş ankara
26.02.2014
A+
A-

abbbAnkara Büyükşehir Belediyesi tarafından Başkent’in dört bir yanında düzenlenen “Hemşehri Geceleri” ilgi görmeye devam ediyor.
Nallıhan Ve Beypazarı İlçelerinde Eş Zamanlı Olarak Düzenlenen Hemşehri Geceleri’nde Başkentliler Müzik Dolu Bir Gece Geçirdiler.

Binlerce Başkentlinin yanı sıra memleket hasreti çeken vatandaşların bir araya gelmesine vesile olan “Hemşehri Geceleri” Nallıhan ve Beypazarı ilçelerinde eş zamanlı olarak düzenlendi.
Nallıhan Aydın Düğün Salonu ile Beypazarı Spor Salonu’nda düzenlenen gecede sevilen sanatçılar, Ankaralı Coşkun ile Ramazan Çelik birer konser verdi. Her yaştan Başkentlinin büyük ilgi gösterdiği gecelerde katılımcılar, sanatçıların söylediği birbirinden sevilen eğlenceli ve hareketli parçalara hep bir ağızdan eşlik ettiler. Ankaralı Coşkun’un son zamanlarda dillerden düşmeyen “Ankara’nın Bağları” türküsünü seslendirmesi üzerine salonu dolduran vatandaşlar halaylar çekerek coştular.
Geceye katılan vatandaşlar, Hemşehri Geceleri düzenleyerek, onbinlerce Başkentlinin bir araya gelip keyifli zamanlar geçirmesine imkan sunan Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e teşekkür ederek, “Başkanımız sayesinde sevdiğimiz sanatçılarla bir araya gelerek hem eğleniyor hem de unutulmaz bir gece geçiriyoruz. Bunun için kendisine çok teşekkür ederiz. Sağolsun” dediler.

Kaynak Gürle Nallıhan Gazetesi Teşekkür ederiz.

Hediye sipariş alışveriş ankara
Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.