Nallıhan’da bir hayal maalesef sona erdi!

Nallıhan'da bir hayal maalesef sona erdi!
Hediye sipariş alışveriş ankara

Ankara Nallıhan ilçesinde faaliyet gösteren Nallıhan 1864 Boks Kulübü yaşadığı maddi sorunlar nedeniyle kapanma kararı aldı. Ulusal ve uluslararası müsabakalarda ilçenin adını duyurmanın yanısıra ay yıldızlı bayrağımızı başarıyla dalgalandıran Nallıhan 1864 Boks Kulübü aldığı bu karar üzüntüye neden oldu.

Ankara Nallıhan ilçesi Çayırhan mahallesinde kapalı spor salonunda Köksal Kaya öncülüğünde çalışmalar yürüten kulüp gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmakla birlikte onları spora yönlendirerek gelişimlerine büyük katkı sağlıyordu.

 

Köksal Kaya yaptığı açıklamada ” Çayırhan’da kapalı spor salonunda bulunan Nallıhan 1864 Boks Kulübü kapanmıştır. Emeği geçmeyenlere teşekkür eder gençlere göl kenarında başarılar dilerim. Nallıhan için bir çok spor konusunda proje denedik ama olmadı nasip kısmet artık uğraşmaya gerek yok üstüne gitmeye olmayınca olmuyor” diyerek sitemlerini dile getirdi.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Nallihanhaber.com olarak yürüttüğü başarılı çalışmalar için Köksal Kaya hocamıza ve sporcularına teşekkür eder, bundan sonraki spor yaşamlarında başarılar dileriz.

Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.