DOLAR

32,3045$% 0.25

EURO

34,8708% -0.87

STERLİN

41,3180£% -0.16

GRAM ALTIN

2.386,07%-3,04

ÇEYREK ALTIN

3.910,00%-1,61

BİTCOİN

2248614฿%-2.3969

a
KARAMAN HABER
KARAMAN HABER

Nallıhan Orman Müdürü Göreve Başladı

ormanmuduruNallıhan Orman İşletme Müdürlüğünde Zekeriye Ay’dan boşalan makama Feyzullah Horel getirildi. 20 Temmuz tarihinde görevine başlayan Horel, ilçemize yabancı olmadığını ve Beypazarı Orman İşletme Müdürlüğünde uzun yıllar görev yaptığından dolayı ilçemizi iyi bildiğini belirtti.
Göreve başlar başlamaz çalışmalara başladığını belirten Feyzullah Horel, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Horel; “2014 yılı programında olan üretim ve gençleştirme çalışmalarına başlanıp, dikili damgaların yapılıp süratle üretimin verilmeye başlanılmıştır. Gençleştirme çalışmaların ve bol tohum yılı tespitlerinin yapılıp 2014 yılı programında olan 90 hektarlık gençleştirme çalışmalarının başlatılmış olup, Uluhan Orman İşletme Şefliğinde 6 km yeni yol tesviye edilmiştir. Nallıhan Orman İşletmesinde verimli 70 bin hektar, bozuk 50 bin hektar nitelikteki ormanların 4 adet yangın gözetleme kulesi tarafından gözetlenmektedir. Bu amaçla Orman İşletme Müdürlüğü bünyesinde yangın ekipleri oluşturulmuş bulunmakta olup, 2 adet yangın arazözü her an hazır halde bekletilmektedir. Önemli ve büyük yangınlar için Ankara Bölge Müdürlüğü tarafından helikopter desteği alınabilmekte ve yangınlara her türlü iş makineleri ile müdahale edilebilmektedir” açıklamasını yaptı.
Kocaeli Uzuntarla ilçesi doğumlu olan Feyzullah Horel, mesleğine 1989 yılında Zonguldak Yenice Orman İşletme Müdürlüğünde başladı. Daha sonra Beypazarı Orman İşletme Müdürlüğü, İzmit Orman İşletme Müdürlüklerinde işletme şeflikleri görevlerinde bulundu. Sakarya Orman İşletme Müdürlüğü değişik şubelerinde mühendislik görevlerinde bulundu. Kızılcahamam Orman İşletme Müdürlüğünde Müdür Yardımcılığı yaptı ve oradan Nallıhan Orman İşletme Müdürlüğüne tayini gerçekleşti.

Kaynak Haber Fotograf Gürle Nallıhan Teşekkür Ederiz

Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir. 
0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Çok Şükür Bu Arabadan Sağ Çıktılar

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook sayfa NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA instagram NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook grup NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA CEP UYGULAMASI
NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook sayfa NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA instagram NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook grup NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA CEP UYGULAMASI