Nallıhan Millet Bahçesi Buraya Yapılacak

Nallıhan Millet Bahçesi Buraya Yapılacak
Hediye sipariş alışveriş ankara
04.02.2021
A+
A-

Nallıhan millet bahçesi yapılıyor.

Ankara Nallıhan ilçesinde millet bahçesi yapılması için çalışmalara hız verildi. Nallıhan Belediyesinden yapılan açıklamada:

“Nallıhan Millet Bahçesi ile yeşil alan miktarını geliştirilmesi amacıyla İller Bankası Proje Dairesi Başkam Murat KARAÇAM, Üstyapı Proje Müdürü Gülay İPEK, Teknik Uzman Arzu GÖÇER ve İller Bankası Ankara Bölge Müdürlüğü çalışanları ile birlikte Belediyemiz personellerince saha etüdü gerçekleştirilmiştir.

Bu kapsamda yaklaşık 24.000 m2 lik alanda Millet Bahçesi yapılması planlanmakta olup söz konusu güzergahta teknik incelemelerde bulunulmuştur.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Halkın rahat nefes alabileceği, merkezlerinin yoğunluğundan kurtulabileceği, doğayla iç içe olabileceği tabiatla buluşarak keyifli, mutlu ve huzurlu vakit geçireceği alanlar yaratılacaktır.

Millet bahçesi ile yeşil alanlar, ağaçlıklar, yürüyüş, koşu ve bisiklet yollan, meydanlar, çocuklar için oyun alanları, her yaş ve yetenekte bireyler için spor alanları. Millet Kıraathanesi, otopark alanları vb. çalışmaların yer alacağı alanın özellikle yeşil alan miktarını arttıracak şekilde tasarlanması planlanmaktadır.

Proje çalışmalarının hızlı bir şekilde tamamlanarak uygulama aşamasına geçilmesi hedeflenmektedir.” denildi.

MİLLET BAHÇESİ YAPILACAK ALAN

Nallıhan Millet Bahçesi Buraya Yapılacak Nallıhan Millet Bahçesi Buraya Yapılacak Nallıhan Millet Bahçesi Buraya Yapılacak

Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

  1. Ibrahim dedi ki:

    Millet bahcesi buraya yapilacak ; ama buranin neresi oldugunu belirtmemiș nallihanin neresi habere bak ???????