Nallıhan doğalgaz altyapı temel atma töreni gerçekleştirildi

Nallıhan doğalgaz altyapı temel atma töreni gerçekleştirildi
Hediye sipariş alışveriş ankara
15.06.2021
A+
A-

Nallıhan’da Doğalgaz Dağıtım Altyapı Temel Atma Töreni gerçekleştirildi.

Ankara Nallıhan ilçesinde Doğalgaz dağıtım altyapı temel atma töreni Nallıhan Belediyesi önünde gerçekleştirilen törenle yapıldı.

AK Parti Ankara Milletvekilleri Nevzat Ceylan, Hacı Turan, ve Asuman Erdoğan ile Başkent Gaz Genel Müdürü Asım Yüksel, Nallıhan Kaymakamı Ergün Baysal, Belediye Başkanı İsmail Öntaş, AK Parti İlçe Başkanı Ertunç Güngör, siyasi parti temsilcileri, daire müdürleri ve vatandaşların katıldığı törenle program gerçekleştirildi.

İsmail Öntaş “2014 yılından bu yana hayalini kurduğumuz doğalgazın Nallıhan’a getirilmesinin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu sayede Nallıhan kötü havadan kurutulacak. İlk etapta bu yıl 50 km hat döşenecek. Nallıhan’da yerleşimin yoğun olduğu Nasuhpaşa ve Fatih mahallelerimizde doğalgazı yakacağız. Daha sonra da diğer mahalle köylerimizde kullanmaya başlayacağız. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Başkent Gaz Genel Müdürü Asım Yüksel ” Bu güzel ilçemize doğalgazı getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ekim ayında gazı Nallıhan’a vermiş olacağız. 50 km lik bir imalat yapacağız. Hiç endişe etmeyin 24 saat gaz akışını sağlayacağız. Aliağa, Atatürk, Nasuhpaşa, Yazı, Hacıbey, ve Yüzüncü yıl mahallelerinde 800 bina 3261 konuta gaz arzı sağlayacağız. 400 ticari işyerinin de önünden geçmiş olacağız.
12 Milyonluk yatırım yapılacak. Başvuru için sizi Ankara’ya yormayacağız. Haftanın belirli günlerinde mobil araçlarla bu hizmeti ayağınıza getireceğiz. ” dedi.

Nallıhan Kaymakamı Ergün Baysal ” Nallıhan’a bu hizmetin getirilmesinde emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan ” Doğalgaz Nallıhan’ın hayaliydi bunu gerçekleştirmiş oluyoruz. Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere herkese teşekkür ederim. Bütün Ankara Milletvekilleri hep birlikte Nallıhan için çalışıyoruz. Nallıhan bu seneden itibaren temiz havayı soluyacak. Nallıhan’a ne vadettiysek yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bundan sonrada Nallıhan için çalışmaya devam edeceğiz. Nallıhan yolunun yapılması için de çalışıyoruz. 26 ocak ta ihale yapıldı. 10-15 gün içerisinde yer teslimi yapılarak çalışmalara başlayacak.  Nallıhan’ın çehresi değişiyor. Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş ve AK Parti İlçe Başkanı Ertunç Güngör büyük gayret sarf ediyorlar. Kendilerine teşekkür ediyorum.  Nallıhan ipek yolu üzerinde. Yüksek hızlı trenin Nallıhan’dan geçmesi için çalışmalarımız devam ediyor. Mudurnu’da bu konuda toplantı yaptık. Sonrasında Ulaştırma Bakanına durumu aktardık. Ankara’daki sivil toplum kuruluşları ile de bu konuyu sürekli konuşuyoruz. Bu süreci yakından takip ediyoruz. Doğalgazın Nallıhan’a gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan duanın ardından temel atma töreni gerçekleştirildi.

Nallıhan doğalgaz altyapı temel atma töreni gerçekleştirildi Nallıhan doğalgaz altyapı temel atma töreni gerçekleştirildi Nallıhan doğalgaz altyapı temel atma töreni gerçekleştirildi Nallıhan doğalgaz altyapı temel atma töreni gerçekleştirildi Nallıhan doğalgaz altyapı temel atma töreni gerçekleştirildi

 

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.