Nallıhan çevresinde durum vahim!

Nallıhan'a çevresinde durum vahim!
Hediye sipariş alışveriş ankara

Nallıhan’a çevresinde durum vahim! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, illerde 100 bin nüfusa karşılık gelen bir haftalık toplam vaka sayısını gösteren insidans haritasını paylaştı. Bakan Koca, “Vaka sayılarının düşüş hızı azalsa da düşme eğilimi devam ediyor” dedi.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, konu üzerine Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, “İllerimizde 100 bin nüfusa karşılık gelen bir haftalık toplam vaka sayısını gösteren insidans haritasının güncel halini ekte görebilirsiniz. Vaka sayılarının düşüş hızı azalsa da düşme eğilimi devam ediyor. Son bir haftada vaka sayısı en çok azalan illerimiz Gümüşhane, Bilecik, Bayburt, Kocaeli ve Kırklareli. Vaka sayılarında düşüş devam edecek aşı ile bağışıklık kazanacağız. Bu güce güvenin” ifadelerini kullandı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 29 Mayıs – 4 Haziran arasında illere göre her 100 bin kişide görülen Kovid-19 vaka sayılarını açıkladı. Ankara’da geçtiğimiz hafta 115.71 olan vaka sayısı 99.50’ye geriledi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajında 29 Mayıs – 4 Haziran arasında illere göre her 100 bin kişide görülen Kovid-19 vaka sayılarını açıkladı.

Vaka sayılarının düşüş hızı azalsa da düşme eğiliminin devam ettiğini belirten Bakan Koca, “Bu güce güvenin.” dedi.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Haritaya göre, Ankara’da geçtiğimiz hafta 115.71 olan vaka sayısı 99.50’ye geriledi.

Nallıhan’a komşu Bolu ilçesinde ise 110,55 Eskişehir ise 88,50 olduğu bilgisi aktarıldı.

 

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.