Nallıhan Belediyesinde İş Bölümü

Hediye sipariş alışveriş ankara
14.04.2014
A+
A-

belediye30 Mart seçimlerinden sonra oluşan Nallıhan Belediye Meclisi Ayhan Sümer kültür Merkezinde gerçekleştirerek belediye başkan vekillikleri, encümen üyeleri ve komisyon üyelerinin seçimleri yapıldı.
Belediye Meclisi 5393 sayılı yasanın 20. Maddesi ile Başkanlık makamının 03/04/2014 tarih 576 sayılı çağrı yazısı gereğince Ayhan Sümer Kültür Merkezi’nde
Belediye Başkan’ı İsmail ÖNTAŞ
Üyeler: Mehmet METE, Fikri GÜNEŞ, Ömer BAYRAK, Ahmet TUNAR, Gökhan ARICI, Hatice DELİKKULAK, Burhan VAROL, Ercan KAYALIK, Kemal YERLİKAYA, Abdülfettah GÜNGÖR, Mehmet SARIKAYA, Yüksel ELİUSTAOĞLU, Göksel İLHAN, Mustafa KAYA, Halis ÇINAR ‘ın katılımı ile gerçekleşti.
Belediye Meclisi toplantısında yapılan seçimler sonucunda,
Belediye Meclis Katipliği Asil Üyelikler;
Gökhan ARICI, Hatice DELİKKULAK
Yedek Üyeliklere;
Kemal YERLİKAYA
Ercan KAYALIK
Belediye Birinci Meclis Başkan Vekilliğine;
Fikri GÜNEŞ
Belediye İkinci Meclis Başkan Vekilliğine;
Ömer BAYRAK
Belediye Encümen Üyeliklerine;
Burhan VAROL , Ahmet TUNAR
Tarihi Kentler Birliği Meclisi Asil Üyeliğine; Gökhan ARICI
Tarihi Kentler Birliği Meclisi Yedek Üyeliğine; Burhan VAROL
İpekyolu Belediyeler Birliği Meclisi Asil Üyeliğine; Ömer BAYRAK
İpekyolu Belediyeler Birliği Meclisi Yedek Üyeliğine; Gökhan ARICI Plan Bütçe Komisyonuna; Mehmet METE, Ercan KAYALIK, Fikri GÜNEŞ, Abdülfettah GÜNGÖR, Göksel İLHAN İmar Komisyonuna; Gökhan ARICI, Kemal YERLİKAYA, Hatice DELİKKULAK, Mehmet SARIKAYA, Mustafa KAYA seçilmiştir.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

  1. Mustafa SARGIN dedi ki:

    Belediye Başkanımız Sayın İsmail ÖNTAŞ bey olmak üzere, belediye Meclis üyelerine, yeni yönetim görevlilerine ve tüm çalışanlarına başarılar dilerim. Nallıhan ve Nallıhanlının tarihi bir kazanma ve kalkınma fırsatı yakaladığını düşünüyorum. Bu yeni yönetimin, birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma içerisinde, şahsi hiç bir çıkar, menfaat ve beklenti gözetilmeksizin, herşey NALLIHAN ve NALLIHANLI için sloganıyla ve özveriyle çalışacaklarına tüm kalbimle imamıyorum. Yüce ALLAH yolunuzu açık etsin, yar ve yardımcınız olsun. Bende, her zaman sizlerle birlikte ve sizlerin yanında olacağım.
    SAYGILARIMI SUNAR BAŞARILAR DİLERİM…
    Ankara- Yenimahalle Belediyesi
    Kalite Yönetim Sistemleri Direktörü.