Nallıhan bağlantı yolları beyaza büründü

Nallıhan bağlantı yolları beyaza büründü
Hediye sipariş alışveriş ankara
13.01.2021
A+
A-

Ankara Nallıhan ilçesi, Ankara, Eskişehir ve Bolu bağlantı yollarında kar yağışı etkili oluyor.

Nallıhan ilçesini Ankara’ya bağlayan yolda Ayaş ilçesinden sonra yağış etkili olurken Eskişehir bağlantı yolu ve köy yollarında kar yağışı şiddetini arttırıyor. Bolu yönünde ise kar yağışının şiddeti gittikçe artıyor.

Nallıhanhaber Whatsapp

Nallıhan ilçe merkezi ve Çayırhan mahallesinde kar yağışının yarın ve cuma günü gelmesi bekleniyor. Sıcaklıkların ortalama 7 derece olduğu bölgede kar yağışı ile birlikte 1-2 dereceye düşeceği tahmin ediliyor.

Kar yağışının yoğun olduğu bölgelerde Karayolları ekipleri ile Ankara Büyükşehir Belediyesi ekipleri aralıksız çalışmalarını sürdürüyor.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Bölgede kapalı yol bulunmazken yetkililer vatandaşların dikkatli olması, araçlarını kullanacakların gerekli önlemleri alarak yola çıkması konusunda uyarıyorlar.

Bu süreçte çevrenizden fotoğraf ve haberleri nallihanhaber.com whsatsapp ve telegram haber hattı 0 545 530 7070 ‘e gönderin yayınlayalım. Lütfen telefon rehberinize kaydedin.

 

Nallıhan bağlantı yolları beyaza büründü Nallıhan bağlantı yolları beyaza büründü Nallıhan bağlantı yolları beyaza büründü Nallıhan bağlantı yolları beyaza büründü Nallıhan bağlantı yolları beyaza büründü Nallıhan bağlantı yolları beyaza büründü


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.