NAKSAD Nallıhan’ı ve çocukları coşturdu

Hediye sipariş alışveriş ankara
24.04.2014
A+
A-

naksad3
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 94.yılı kutlamaları kapsamında NAKSAD (Nallıhan Kültür, Sanat ve Spor Kulübü Derneği)’nin düzenlemiş olduğu ve birbirinden eğlenceli aktivitelerin yer aldığı Çocuk Şenliği’nde çocuklarımız 23 Nisan coşkusunu doyasıya yaşadılar.

Şenlik Nallıhan Kaymakamı İsmail Altan Demirayak, Garnizon Komutanı Jand. Üstğm. Rıdvan Yıldırım, Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş, Daire Amirleri, Nallıhan Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Ertunç Güngör, Siyasi Parti ve Sivil Toplum Örgütlerinin temsilcileri ile çok sayıda vatandaşlarımızın katıldığı kortej yürüyüşü ile başladı. Kortejin etkinlik alanına gelmesiyle 1 dakikalık saygı duruşu yapılıp hep bir ağızdan İstiklal Marşımız okundu. Etkinliğin açılış konuşmasını Naksad Başkanı Ertunç Güngör yaparak Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılış tarihi olan 23 Nisan gününün, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklara armağan edilişinin 94. Yılını kutlamanın onurunu yaşadıklarını belirterek herkesin bayramını kutladı. İlçe Kaymakamımız İsmail Altan Demirayak da yaptığı konuşma ile, her yıl ilçemizde Çocuk Şenliği düzenleyen Naksad Başkanı Ertunç Güngör’e ve derneğin gönüllülerine emek ve katkılarından dolayı teşekkür ederek herkesin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

Cumhuriyet Alanında düzenlenen ve alan etkinlikleri kapsamında animasyon gösterileri ve ödüllü yarışmalar ile başlayan aktivitelerde çocuklarımız hem eğlendiler hem de dağıtılan hediyeleri almak için kıyasıya yarıştılar. Ahmet Remzi Öntaş Anaokulu öğrencilerinin ve Naksad Halk Oyunları grubunun gösterilerilerinin ardında Nilay Dorsa konserine geçildi. Nilay Dorse’nin eğlenceli şarkıları ile coşan çocuklarımız sahneye çıkarak Dorsa ile birlikte dans ederek eğlendiler.
İsmaik DİLEK’e teşekkür ederiz.
nilay_dorsa

naksad1

Hediye sipariş alışveriş ankara

naksad2

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER
ETİKETLER: , ,


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.