Minik öğrencilerin resim yarışmasının ödül töreni düzenlendi

Aksaray’da Vilayet Emniyet Müdürlüğü Toplum Dayanaklı Polislik Şubesi ve Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen “Bilinçli …

Hediye sipariş alışveriş ankara
16.06.2021
A+
A-

Aksaray’da Vilayet Emniyet Müdürlüğü Toplum Dayanaklı Polislik Şubesi ve Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen “Bilinçli Gençlik İnançlı Gelecek” isimli fotoğraf yarışının ödül merasimi gerçekleştirildi.
Aksaray’da Çocuk ve Gençleri Dayanak ve Müdafaa Programı (ÇOGEP) “Bilinçli Gençlik İnançlı Gelecek” isimli proje kapsamında gerçekleşen “Polis” temalı fotoğraf yarışının ödül merasimi, 15 Temmuz Ulusal İrade Meydanı’nda gerçekleştirildi.
İlkokul ve ortaokul öğrencilerinin polisin verdiği inanç, hizmet ve vatandaş münasebetlerini anlatan fotoğraflarının sergilendiği ödül merasiminde Vali Hamza Aydoğdu öğrencilerin fotoğraflarının başına gelerek çocuklardan fotoğrafın manalarını dinledi. Çizdikleri fotoğrafları Vali Aydoğdu’ya anlatan çocuklar akabinde mükafatlarını teslim aldı. Vali Aydoğdu ve polislerle hatıra fotoğrafı çekinen çocuklar fotoğraf standını öğlen saatlerine kadar devam ettirdi.

Çocuklara mükafatları Vali Aydoğdu ve protokol üyeleri tarafından verildi.
Programda bir açıklama yapan Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, “Aksaray’ın bir marka kent ve tanıtımı için elimizden gelen uğraşı göstereceğiz.

Hediye sipariş alışveriş ankara

İnşallah bundan sonraki süreç Aksaray’ın bir biçimde ayağa kalkacağı, kendi iç dinamikleri ile tanıtımını yapacağı el ele verip Aksaray’ın hoşluklarını gösterme vakti diye düşünüyorum. Yaz ayları geliyor, gurbetçilerimiz gelecek.

Bizim turizm merkezlerimizi hazır hale getirmeye çalışıyoruz.

Kamplarımız, yurt dışından Aksaray’ın tanıtımı için gelecek arkadaşlarımızla Aksaray’ın hoş bir tanıtımını yapacağız” formunda konuştu.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.