DOLAR

33,1100$% 0.07

EURO

36,1075% -0.21

STERLİN

42,8713£% 0.07

GRAM ALTIN

2.590,07%-0,40

ÇEYREK ALTIN

4.229,00%-0,44

BİTCOİN

2104167฿%-1.52296

a
KARAMAN HABER
KARAMAN HABER

Milletvekili Ceylan Öncülüğünde Nallıhan Tanıtım Programı

Ankara Millet Vekili Nevzat Ceylan’ın düzenlemiş olduğu, Strateji Düşünce Enstitüsü Başkanı Muhammet Savaş Kafkasyalı’ın organize ettiği, Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş’ın katılımlarıyla gerçekleştirilen Nallıhan’ın tanıtım programı 11 Temmuz 2020 Cumartesi günü gerçekleştirildi.
Nallıhan tanıtım programına; AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş, Nallıhan Belediye Başkan Yardımcısı Serhat Selvi, Strateji Düşünce Enstitüsü Başkanı Muhammet Savaş Kafkasyalı, Stratejik Düşünce Enstitüsü Başkan Yardımcısı Alper Tan, Stratejik Düşünce Enstitüsü Uluslararası İlişkiler ve Dış Politika uzmanı Dr. Hatice Çelik, Stratejik Düşünce Enstitüsü İç Politika ve Hukuk Koordinatörü Prof. Dr. Tevfik Erdem, Stratejik Düşünce Enstitüsü Savunma ve Güvenlik Koordinatörü Yardımcısı E.Kd. Albay Mithat Işık, Stratejik Düşünce Enstitüsü Enerji ve Çevre Kurulu Başkanı Öner Gül Yeşil, Cezayir Büyükelçisi Murat Accabi, Cezayir Büyükelçiliği Protokolünden Nihat Acar, İran İslam Cumhuriyeti Büyükelçiliği Müsteşarı Ahmad Reza Şamsı, İran İslam Cumhuriyeti Büyükelçiliği Müsteşarı Majid Feyzollahı, Rusya Federasyonu Ankara Büyükelçiliği Ateşesi Evgeniy Bahrevskiy, Rusya Federasyonu Büyükelçiliği Başkan Yardımcısı ve Başkatibi Roman Penkin, Uganda Cumhuriyeti Büyükelçiliği Başkatipi Joseph Barıgye, Cezaiy Demokratik Halk Cumhuriyeti Büyükelçiliğinden Başkatip Kheider Yazir, 22. Dönem AK Parti Siirt Milletvekili Avrupa Birliği Uyum Komisyon Sözcüsü Öner Gülyeşil, Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Turan Karataş, Emekli Tümgeneral Mehmet Özoğlu, Emekli Tümgeneral Gürol Alpay, Afganistan Eski Parlamento Bakanlığı Müsteşarı Kabil Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Halilullah Rasuli, Hacıbayram Üniversitesi öğretim görevlisi, Nallıhan Belediye Başkanlığı Meclis Üyeleri Mehmet Öztürk, Yılmaz Sevingül, Çayırhan Mahallesi Muhtarı Murat Kara katıldı.
Strateji Düşünce Enstitüsü Başkanı Muhammet Savaş Kafkasyalı yaptığı konuşmasında; Nallıhan’a düzenlediğimiz bu programla bir araya geldik, bizleri burada ağırlayan AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan’a, katkılarından dolayı Nallıhan Belediye Başkanı ve Yardımcısına, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Strateji Düşünce Enstitüsü olarak bu tür faaliyetleri yapıyoruz, bugünde Ankara nın güzellikler dolusu ilçesi olan Nallıhan’ı tanıyalım istedik, güzel bir etkinlik olduğundan, hepinize öncelikle katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim dedi.
AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan yaptığı konuşmasında; Programı düzenleyen Stratejik Düşünce Enstitüsü Başkanı Muhammet Savaş Kafkasyalı’ya teşekkürlerimi sunarım, Nallıhan’ın bir tarafı İç Anadolu, bir tarafa Karadeniz bölgesindedir, Nallıhan’ı tanıdığınızda çok seveceksiniz, sizleri burada ağırlamaktan çok mutluyum, özellikle Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş’a, Nallıhan Belediye Başkan Yardımcısı Serhat Selvi’ye bizleri ağırladıkları için teşekkür ederim dedi.
Nallıhan Belediye Başkan Yardımcısı Serhat Selvi; Sizleri burada ağırlamaktan çok mutluyuz, başta Ankara Milletvekilim Nevzat Ceylan’a, Strateji Düşünce Enstitüsü Başkanına ve sizlere çok teşekkür ediyorum dedi.
AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, Nallıhan’ı ziyaret eden konuklarını Nallıhan İlçesi Çayırhan Mahallesinde ki göl kenarında ağırladı, Tekne turu ile devam eden program Nallıhan Kuş Cenneti, Tapduk Emre Türbesi, Nallıhan Şehir Merkezi ve Hoşebe Mesire alında devam etti.
Program Sonrası Afganistan Eski Parlamento Bakanlığı Müsteşarı Kabil Üniversitesi Öğretim üyesi Doç. Dr. Halilullah Rasuli Afganistan Ülkesine ait yöresel kıyafeti AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan’a hediye ederek, yöresel kıyafetle günün anlam ve önemini belirten fotoğraf çekimi ile ölümsüzleştirdiler.
Afganistan Eski Parlamento Bakanlığı Müsteşarı Kabil Üniversitesi Öğretim üyesi Doç. Dr. Halilullah Rasuli; Nallıhan’ın tanıtımı ile ilgili kendilerine gösterdikleri büyük ilgiden dolayı AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan’a teşekkür ettiğini, kendilerini ağırlayan Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş’a ve Belediye Başkan Yardımcısı Serhat Selvi’ye emeği geçen herkese teşekkürlerini dile getirirken, Afganistan yöresine ait kaftanı AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan’a vermekten onur duyduğunu dile getirdi.
AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan yaptığı konuşmasında; Afganistan yöresine ait bu kaftanı kendilerine hediye getiren Afganistan Eski Parlamento Bakanlığı Müsteşarı Kabil Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Halilullah Rasuli’ye teşekkürlerini dile getirdi.
Strateji Düşünce Enstitüsü Başkanı Muhammet Savaş Kafkasyalı’ın yaptığı Veda Konuşmasında; Ankara’ın güzel ilçesi Nallıhan’da bir araya gelmekten ve bizlere bu güzellikleri tanıtan AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan’a, bizleri ağırlayan ve bizlere katkıda bulunan Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş’a, emeği geçen herkese teşekkür ederim, artık Nallıhan’ı tanıdınız, sizleri ailelerinizle de bu güzellikleri görmenizi temenni ederim, bir daha ki gezilerimizde buluşmak üzere, sizlerle bundan sonra Strateji Düşünce Enstitüsünde yapacağımız etkinliklere bekliyoruz, yapacağımız tüm çalışmalara katkı sağlarsanız seviniriz dedi.
AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan yaptığı veda konuşmasında; Nallıhan, Ankara’ın en uzak ilçesi olmasına rağmen, doğal güzellikleriyle, yemekleriyle, değerleri ilçemizlerden, Bolu iline 100 km, Eskişehir iline 120 km, İstanbul’a 300 km uzaklıkta olup, ardıç ormanlarıyla harika bir ilçedir, bu programı düzenleyen Strateji Düşünce Enstitüsü Başkanına, sizleri bizlerle bir araya getirdiğinden dolayı teşekkür ederim, ayrıca bizleri ağırlayan Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş’a, Nallıhan Belediye Başkan Yardımcısı Serhat Selvi’ye ve tüm emeği geçen herkese çok teşekkür ederim, ayrıca görünmeyen sahne arkasında görev yapan arkadaşlarıma da teşekkür ederim dedi.
Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş yaptığı konuşmasında; Ankara’ın en uzak ilçesi Nallıhan, farklı bir ilçedir, doğal güzellikleri, yemekleriyle tanınmış bir ilçedir, sizleri burada ağırlamaktan çok mutlu olduk, Nallıhan programında emeği geçen özellikle AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan’a, Strateji Düşünce Enstitüsü Başkanına teşekkür ederim, inşallah bir daha geldiğinizde yine sizleri ağırlamak isteriz, emeği geçen herkese de çok teşekkür ederim dedi.
Strateji Düşünce Enstitüsü Başkanlığının ve AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan’ın Nallıhan tanıtım programı Sosyal Mesafe Kuralları içerisinde hatıra fotoğrafıyla son buldu. Program tamamen başından sonuna kadar Sosyal Mesafe Kuralları içinde ve Maske takılarak devam etti.

Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir. 
0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Nallıhan’lı Hemşehrimiz Vefat Etti

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0