NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI

NALLIHAN SON DAKİKA
Baskılı Maske Sipariş

Milletvekili Ceylan Ankara Gündemine ilişkin konuştu

Milletvekili Ceylan
16.10.2020
A+
A-

AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan Ankara gündemi ile ilgili TBMM’de konuştu. Konuşma videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

CHP Ankara Milletvekili Ali Haydar Hakverdi’nin Ankara Saraçoglu Mahallesi ile ilgili açıklaması üzerine Milletvekili Ceylan söz alarak şu ifadelere yer verdi. ” Saraçoglu Mahallesi Ankara’nın, Kızılay’ın gözbebeğidir. Hepimiz için çok önemlidir.
Burada 45 tescilli yapı var, 437 daire var bunların hiçbiri yıkılmıyor.Restorasyon yapılıyor. Yine burada 210 tescilli ağaç var, 437 tescilli olmayan ağaç ile toplam 647 ağacın hiçbirine dokunulmayacak. Yeşil alan muhafaza edilecek. 2023 yılında Cumhuriyetimizin 100.yılında hep birlikte açacağız”dedi

Nallıhanhaber Whatsapp

Ceylan sosyal medya hesabında ise “Ankara’mızın gözbebeği Saraçoglu Mahallesinde “Çankaya Belediyesinin ruhsat verdigi” ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığının başlattığı restarasyon çalışmaları ile ilgili Mecliste bilgilendirmede bulundum. Tarihi dokunun ve yeşil alanların korunarak yapılacak proje, Cumhuriyetimizin 100.yılında tamamlanacak. Çevre ve Şehircilik Bakanlığımıza bu güzel Proje için şükranlarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

KONUŞMANIN VİDEOSUNU AŞAĞIDA İZLEYEBİLİRSİNİZ


NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.