Meşe tomruklar rekor fiyata satıldı

Bolu’da ihaleye çıkarılan 2. sınıf olağan uzunluk kalın meşe tomruk, metreküp fiyatı 2 bin 600 TL’lik rekor bir fiyat ile alıcı buldu. Bolu Orman …

Hediye sipariş alışveriş ankara
26.01.2021
A+
A-


Bolu’da ihaleye çıkarılan 2. sınıf olağan uzunluk kalın meşe tomruk, metreküp fiyatı 2 bin 600 TL’lik rekor bir fiyat ile alıcı buldu.

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü daha evvel ulaşılamayan ve sıkıntı kaidelerde damgası yapılan meşe tomruklarını ihaleye çıkardı. Akçakoca Orman İşletme Müdürlüğünde satışa sunulan 2. sınıf olağan uzunluk kalın, 3. sınıf olağan uzunluk kalın ve 3. sınıf kısa uzunluk kalın meşe tomrukların satışının gerçekleştirildiği ihaleye ilginin çok olması fiyatları rekor düzeylere kadar çıkardı.

Cumayanı Orman İşletme Şefliğinin 45 ve 76 nolu bölmelerinden elde edilen ve ihalede 314, 321, 322 ve 349 parti numaraları ile satışa sunulan 2. sınıf olağan uzunluk kalın meşe tomruk metreküp fiyatı 2 bin 600 TL, 3. sınıf olağan uzunluk kalın meşe tomruk metreküp fiyatı bin 459 TL ve 3. sınıf kısa uzunluk kalın meşe tomruk metreküp fiyatı bin 300 TL üzere yüksek fiyatlara alıcı buldu.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.