Memur-Sen’den dinlemelere tepki

Hediye sipariş alışveriş ankara
09.03.2014
A+
A-

Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, “Bizleri teknik takibe alanlar, dinleyenler keşke Allah’ı dinleseydiler. Allah’ı dinlemiş olsalardı, özel hayatın mahremiyetinin İslam’a göre en temel hak ve özgürlük olduğunu göreceklerdi” ifadelerini kullandı.

Gündoğdu, yaptığı yazılı açıklamada, Hacı Bayram-ı Veli Konferans Salonu’nda Adanmış Toplum İnşaası Derneği (ATİ-DER) tarafından düzenlenen “Türkiye’de Demokrasi ve Gençlik” konulu konferansa katıldığını belirtti.

Buradaki konuşmasında, 17 Aralık sürecinin Gezi olaylarının devamı olduğuna dikkati çektiğini ifade eden Gündoğdu, “Bugün gezi zekalıların Gezi olaylarıyla başlattığı küresel operasyon denemesinin çok daha güçlü bir şekilde sahaya sürüldüğünü görüyoruz. Burada sanki hedef Başbakanmış gibi duruyor. Ama Başbakanın üzerinden esas hedefin Türkiye olduğunu görüyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Söz konusu küresel operasyonun içerisinde “Referanduma destek veren” yapıların da olduğunu vurgulayan Gündoğdu, şöyle devam etti:

“Bu süreçte yaşanan en büyük talihsizlik budur. Topsakal ve beşli çete gibi yapılarla birlikte hareket etmeleri hatta dinleme çetesinin içerisinde yer almaları oldukça üzücüdür. Değerleri bir olan insanların, kendi tabanlarının aleyhine gelecek pozisyonlarda yer alması kabul edilemez. Bizleri teknik takibe alanlar, dinleyenler keşke Allah’ı dinleseydiler. Allah’ı dinlemiş olsalardı, özel hayatın mahremiyetinin İslam’a göre en temel hak ve özgürlük olduğunu göreceklerdi.”

Gündoğdu, 17 Aralık küresel operasyonunu yapanların perde arkasında Türkiye düşmanı ülkelerin olduğuna dikkati çekerek, Mısır’da yaşanan darbeye “darbe” diyemeyenlerin sürece destek verdiklerini kaydetti.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.