Mamak’ta yürekler 19 Mayıs için birleşti

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 102’nci yıl dönümü Mamak’ta coşkuyla kutlandı. Mamak Belediyesi, Mamak genelinde günün erken …

Hediye sipariş alışveriş ankara
20.05.2021
A+
A-

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 102’nci yıl dönümü Mamak’ta coşkuyla kutlandı.
Mamak Belediyesi, Mamak genelinde günün erken vakitlerinden akşamın ilerleyen saatlerine varana kadar bayram coşkusunu vatandaşlara yaşatmak için etkinlikler düzenledi.
Tüm Türkiye’de olduğu üzere Mamak’ta da saatler 19.19’u gösterdiğinde Mamaklılar daima bir ağızdan İstiklal Marşı’nı okudu. Aktiflik kapsamında Mamak Belediyesi tarafından Boğaziçi Mahallesi’nde vatandaşlara Türk Bayrağı dağıtıldı. Belediyeye ilişkin sesli anons araçlarından yükselen İstiklal Marşı’na vatandaşlar daima birlikte eşlik etti.

“Ülkemizin geleceği için gençlerimize güveniyoruz” diyen Mamak Belediye Lideri Murat Köse, “Gönül isterdi ki daha kalabalık olalım, daha büyük etkinlikler yapalım lakin sizlerin sıhhatini düşündüğümüz için denetimli bir formda bayram kutlaması yapıyoruz.
Önümüzdeki sene bayramı daha coşkulu, Mamaklı hemşehrilerime yakışır bir formda kutlayacağız.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Gençlerimizle birlikte Türkiye’mizin çağın gereklerine uygun bir halde her alanda kalkınmış bir ülke olması için gece gündüz durmadan yorulmadan çalışıyor ve çalışmaya da devam edeceğiz.

Ülkemizin bağımsızlığını gençlerimizle birlikte koruma edeceğiz.

Bizlere bu hoş vatanı emanet eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, ezelden hür yaşamış bir milletin ebediyen hür yaşayabilmesi için canını feda etmiş bütün şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum” dedi.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.