Mamak’ta çocuk şenliği başladı

Mamak Belediyesi tarafından pandemi sebebiyle uzun müddet meskende kalan çocuklar için çocuk şenliği düzenlendi. Korona virüs önlemleri …

Hediye sipariş alışveriş ankara
20.06.2021
A+
A-

Mamak Belediyesi tarafından pandemi sebebiyle uzun müddet meskende kalan çocuklar için çocuk şenliği düzenlendi.
Korona virüs önlemleri münasebetiyle uzun müddet meskenlerinde kalan çocuklar için yeni olağanlaşma süreciyle birlikte çeşitli etkinlikler düzenleyen Mamak Belediyesi, geçtiğimiz yıl pandemi nedeniyle orta verilen çocuk şenliğini bu yıl yine düzenlemeye başladı.
Dans şovlarından tiyatro oyunlarına, konserlerden müsabakalara, turnuvalardan spor karşılaşmalarına, oyun istasyonlarına kadar birbirinden eğlenceli, renkli ve eğitici etkinlikler Mamaklılarla buluşmaya başladı. Saimekadın Amfi Tiyatro’da düzenlenen şenlikte her cuma saat 18.00’de gerçekleşecek animasyon şovları, sihirbaz gösterisi, balon gösteri ve Hacivat-Karagöz üzere etkinlikler yer alıyor.

Cuma çocuklar, cumartesi yetişkinlere
Kademeli olağanlaşma sürecinde uzun müddet meskende sıkılan çocukları “çocuk şenliği” ile eğlendirmek istediklerini kaydeden Mamak Belediye Lideri Murat Köse, “Çocuklarımızın ve yetişkinlerin eğleneceği, güçlerini hoş etkinlikler ile atmaları için Saimekadın Amfi Tiyatro’da bir dizi aktiflik belirledik.


Geleceğimizin umut ışığı olan çocuklarımızı memnun etmek ve sağlıklı bir gelecek temin etmek bizim en temel vazifelerimizden biridir.

Önümüzdeki devir çocuklarımız için daha fazla çalışmaya onlar için daha fazla üretmeye devam edeceğiz. Zira bizim en büyük yatırımımız çocuklarımıza.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Her cuma çocuk şenliğimize, her cumartesi de yaz konserlerimize tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.